اجتماع و خانواده

خطر کمتر کرونا برای مبتلایان HIV / لزوم افزایش آگاهی پیرامون بیماری

“در ابتدا تاج ناشی از همه گیری ، ما بیمار HIV مثبت با اشکال شدید ویروس کرونا نداریم ، تا زمانی که اکثر آنها از مورس محافظت کنند.

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین ، دکتر مسعود ، مردان وی با اشاره به نحوه انتقال ویروس اچ آی وی گفت: “سابقه تزریق اعتیاد به مواد مخدر ، رفتارهای پرخطر جنسی ، افرادی که سابقه انتقال خون و هویج خون دارند ، کلیه پرسنل پزشکی که در معرض خطر هستند و غیره. اگر سالانه ارجاع شود. و از نظر HIV بررسی می شود.

وی در مورد چالش های دانش و افراد مبتلا به اچ آی وی در بیماری بیماری کرونا قلب ، این کلمات را اضافه کرد: “گلوریا تمام امکانات تشخیص ، درمان و خدمات را دارد و از طرف دیگر ، برای خود بیمار است ، نه مراکز درمانی از ترس ابتلا به آنها ، و بنابراین حتی در صبح ، اما تاخیر دارد که یک آفت دارو بیشتر است ، اما این بار مشکل حل شده است.

افراد تحت استرس ، داروهای ضد دارویی vidhim همچنین دارای اثرات ضد کرونری هستند. به عنوان مثال ، داروی “کلترا” یا “آتازاناویر” که بیماران اصلی در درمان اچ آی وی هستند ، در درمان و بهبود وضعیت بیماران مبتلا به بیماری کرونا قلب نیز مثر است. بنابراین ، افرادی که با ویروس اچ آی وی زندگی می کنند ممکن است خطر کمتری در ابتلا به کوید 19 داشته باشند. داروهای Vidhu در وهله اول بیمار را در صورت وجود چندین فرم بیماری کرونا به دلیل آفت تلخ ، ویروس کرونا ویروس محافظ مثبت ندارد.

همچنین تأکید کرد: “از آنجا که افراد آلوده به HIV از سل رنج می برند ، اصول بهداشت شخصی را بیش از دیگران رعایت کنند. “بنابراین ، افرادی که با HIV زندگی می کنند کمتر به بیماری عروق بیماری کرونا قلب برای دیگران در شهر مبتلا می شوند.

وی با اشاره به وجود HIV در کمیته ملی فوتبال کشور گفت: “این یک بخش کمیته برای هر بیمار مرد است.” HIV درمان می شود ، بیماران داروی رایگان دریافت می کنند ، اما رویدادهایی مانند بیماری بیماری کرونا قلب به دلیل مشکلات پزشکی که توجهی به آنها نمی شود ، اما تحت پوشش وزارت بهداشت و درمان و به همین ترتیب بیمار از آنها پشتیبانی خواهد کرد.

وی با تأکید بر لزوم آگاه سازی مردم در مورد این بیماری در حال حاضر ، گفت: قطعاً در زمینه اطلاع رسانی در مورد این بیماری ، و مشکلاتی که باید با استفاده از فضای مجازی ، رادیو و تلویزیون ، اصحاب رسانه و … برطرف شود ، این آموزش هایی که ما به مردم می دهیم ، باید در این زمینه اطلاعاتی را ارائه دهیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا