اجتماع و خانواده

خودمراقبتی فردی در حجاج و خانواده ها برای پیشگیری از شیوع بیماری های حاد تنفسی ضروری است

تی تی آنلاین/قم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم توصیه می‌کند: در صورت مشاهده علائم بیماری‌های تنفسی، اتباع خارجی رعایت اصول بهداشت فردی، فاصله گرفتن از دیگران، استفاده از ماسک و عدم حضور در اجتماعات را رعایت کنند.

دکتر دکتر با توجه به بازگشت زائران بیت الله الحرام در شرایط امروز و افزایش موارد ابتلا به کرونا در کشور. محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: احترام به تک تک افراد ضروری است. – مراقبت و تنظیم ایمنی خارجی ها، خانواده های آنها و اطرافیانشان.

محبی افزود: متأسفانه با ورود ولیعهد جدید، اگر جدی ترین ویژگی های بهداشتی را در نظر نگیریم، شیوع این بیماری به ویژه در بین اتباع خارجی و خانواده های آنها بیشتر خواهد شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم توصیه می‌کند: در صورت مشاهده علائم بیماری‌های تنفسی، اتباع خارجی رعایت اصول بهداشت فردی، فاصله گرفتن از دیگران، استفاده از ماسک و عدم حضور در اجتماعات را رعایت کنند.

ادامه می‌دهد: در صورتی که بستگان و دوستان خارجی مشکوک به علائم کرونا باشند، باید از ملاقات و شرکت در مهمانی‌ها و مراسم خودداری کنند و ملاقات با فرد خارجی را به بعد از بهبودی موکول کنند.

دکتر. محبی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کنترل و کاهش شدت بیماری در موج جدید ویروس کرونا، از شهروندان خواست در صورتی که شش ماه از آخرین تزریق واکسن کرونا می گذرد به مراکز و مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کنند. ابتدا وزنه بعدی را وارد کنید یادآوری برای عمل

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا