حوادث

خودکشی دو کودک و نوجوان بوشهری در کمتر از یک هفته

آفتابنیوز؛

بعد از ظهر مجید خورشید با طرحی که این شرکت می خواهد علت کودکان و جوانان را بررسی کند ، ضمن ابراز تسلیت به ایام سوگواری پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (علیهم السلام) ، گفت که رهبران یک موفقیت هستند. هورد: مرگ دو پسر و مردان جوان در شهرهای استان جنوبی بوشهر دلیل بزرگی برای علت کمتر از یک هفته است و آنها به خارج از شهر می روند.

و در سوگ مرگ یک نوجوان در یک کنگان ، اضافه می کند: “متأسفانه وقتی پدیده رخ می دهد ، امکان به خطر انداختن ظاهر این وجود ندارد ، و اگر افراد دیگر باشند.”

ستوان سیاسی بوشهر بر اهمیت نقش رسانه های جمعی در امور آموزشی و برنامه ریزی و بهبود زندگی خانوادگی ، مهارت های اجتماعی و تاب آوری در برابر اختلافات تأکید کرد.

خورشید اظهار داشت: البته ، با توجه به اینكه وی نیاز به توجه بیشتر به كمكهای سازمانهای اجتماعی و انجمنهای آنها برای حمایت از خانواده زندانیان را جایگزین می كند ، اظهار داشت: “اگر آنها پروژه را پیگیری كنند و محافظ زندانیان ، خانواده های آنها باشد و مراقبت از آسیب های اجتماعی این خانواده ها باشد ، باید جدی تر باشد.” شاهد خشم و عصبانیتی که از آنها گرفته شده است ، تا آنها این ناهنجاری ها را انجام ندهند.

وی در دستورالعمل های سیاسی ، امنیتی و اجتماعی بوشهر ، با تأکید بر لزوم علت متحدین برای ترک تحصیل و سایر کودکان و نوجوانان ترک تحصیل و ایجاد بانک اطلاعاتی از آنها ، گفت: “باید توجه ویژه ای به این مسئله شود که کودکان مجروح شوند. این قشر

من در مجمع دولت رفاه ، و اعضای آن خانواده های گذشته بوده و خودکشی کرده اند ، به من دستور داده شده است و سازمان یا سازمان را نیز تأیید کرده ام.

طبق روشهای استانداری بوشهر ، طبق تحقیقات انجام شده ، متأسفانه خانواده نوجوان 15 ساله ساكن در كنگان توسط پدرش كه به جرم قتل عمدی محكوم شده بود ، از فقر اقتصادی و آسیبهای اجتماعی ناشی از زندان رنج می برند. فرانشیز سنگ دو سال پیش در دفاتر کار می کرد تا از فروش خارج شود و ایده پدر کنار گذاشته شود.

بهزیستی استان علی رغم نیروی پلیس تغییری نمی کند و شما برای نتیجه نمایش های اخیر موجودات زنده و در شهرهای جنوبی مرگ نوجوانان این دو متاسف هستید ، اکنون رسول نشان می دهد که پدیده رشد در هفت ماه اول سال جاری حتی نسبت به سال نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا