ورزش

داورزنی نایب‌رییس آسیای مرکزی شد

رئیس سابق فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی بار دیگر به عنوان نایب‌رئیس منطقه آسیای مرکزی (کاوا) انتخاب شد.

به گزارش تی تی آنلاین، اجلاس سالیانه و انتخاباتی زون آسیای مرکزی به منظور بررسی عملکرد ۲۰۲۳ و تنظیم و تصویب برنامه‌های ۲۰۲۴ با حضور تمامی اعضا روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن برگزار شد.

مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران، و محمدرضا داورزنی، عضو هیات‌رئیسه فدراسیون جهانی، نیز در این نشست که در بانکوک برگزار شد، شرکت کردند.

یکی از موضوعات این نشست، انتخاب رئیس و نایب‌رئیس منطقه آسیای مرکزی بود که بر این اساس محمدرضا داورزنی با ۱۲ رای مجددا به عنوان نایب‌رئیس کاوا انتخاب شد و محمد لطیف نیز همچنان به عنوان رئیس منطقه آسیای مرکزی فعالیت خواهد کرد.

رقیب داورزنی در این پست یرمک از قزاقستان بود که تنها یک رای آورد و اعضای کمیته‌های مختلف در روزهای آینده معرفی خواهند شد.

جلسات اختصاصی مرادی با فابیو و ریتا

علاوه بر این مرادی در حاشیه این سفر، جلسات اختصاصی با موضوع والیبال ایران با فابیو و ریتا داشت و در خصوص برطرف‌کردن مشکلات اخذ میزبانی‌های جهانی و آسیایی ایران در رده بزرگسالان با توجه به محدودیت‌های قراردادهای تجاری با والیبال‌ورلد و حمایت بیشتر FIVB و AVC از والیبال ایران به عنوان یک قدرت والیبال دنیا با آنها بحث و گفتگو کرد.

سرپرست فدراسیون والیبال شب گذشته در پایان جلسات، راهی تهران شد و صبح امروز به ایران بازگشت.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا