فرهنگ و هنر

درخشش هنرمندان ایرانی در مسابقه جهانی «گلوبال موزیک اواردز»

رویداد Global Music Awards با اعلام این مسابقه ، هنرمندان ایرانی توانستند مدال طلا ، نقره و برنز را در تجارت موسیقی جهانی کسب کنند.

به گزارش تی تی آنلاین ، ماس لیرا مدال طلا را برای گروه کاری مریخ تهران “در حالت موسیقی پلاس دریافت کرد.
یک حلقه ، برای ترکیب A از هواپیما آرش حاجیرزاد یگانه حسینی نیا همراهان تبعیدشان ، و آنها کشیده شدند و ویولونیست از تهران ، در این رویداد جهانی شرکت کردند.

“مریخ تهران” “دو زندگی” مجموعه ای از پیانو به عنوان یک شرکت غیرزندگی است. در این لیست ، به آهنگسازی موسیقی جدید ، کلاسیک ، جاز و مدرن پرداختید.

خالقان این اثر در آلبوم یادداشت به صورت جلد نوشته شده اند “در فضا موسیقی رایگان اینها کاملاً به قطعات موسیقی کلاسیک الهام گرفته از فضا است ، اما کاملاً غیر است. من سعی کردم در ذهن خود با نگاه به جهان ساکت نباشم . بیان احساسات زبان رابط ما. در خلوت ما صادقانه و صادقانه سعی کردیم با شما صحبت کنیم. “

از دیگر کارگران جوایز جهانی موسیقی ، پویانیا علی – خواننده ایرانی – است که با آلبوم “چشم انتظار” در حالت موسیقی ایران مدال نقره را از آن خود کرد. پویانیا و ایمان اشکان پویانا که یک بار در این لیست نوشتند ، مرتب شدند.

در این لیست ، موسیقی ارکستری و لری بویراحمدی قشقایی ترکی شنیده می شود.

مدال نقره مهرداد دلنوازی و معامله شد. اضافه کردن یک داستان برای عینک ، قلم و ارکستر.

بخشی از “نادر” (برای تعقیب) و صدای مسلمانان علیپور کمانچه می نوازد ، فرشاد حقیقی غلامرضا سبزعلی از شعر و تنبور در ایران امروز ، حالت موسیقی و مدال نقره به دست آورد.

سال گذشته ، مدال نقره مسلم علیپور و بخشی از جشنواره ، برای “کارشناسان ساعت VA”.

امیرحسین نوری مدال برنز نیاز به موسیقی پاپ “چند سال” را کسب کرد.

پیام پایانی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا