اجتماع و خانواده

درخواست ایرلاین‌ها برای لغو یک پروتکل

از زمان حالت شکننده بومی از نظر ویروس در ابتدا Glory ، و بروز و بیماری موج چهارم اخیراً به محدودیت 60٪ در خطوط هوایی مسافری تبدیل شده است ، در صورت درخواست ، دسترسی به پروازهای داخلی برداشته می شود. از شدت آن

طبق گفته تی تی آنلاین ابتدا ویروس Glory برای گسترش آن در کشور دنبال شد ، اواخر اکتبر سال بود که امپراطور محمد اسلامی – وزیر راه و شهرسازی – پروتکل های جدید پروازهای مسافری را برای تی تی آنلاین توضیح داد که از ابتدای آبان 1399 ، تمام شرکت های هواپیمایی باید 60 درصد مسافران را در پرواز داخلی خود دریافت کنند و بر این اساس ، شرکت های هواپیمایی و انجمن های آنها اغلب با مقامات آژانس های مختلف پرونده توافق می کنند تا مجوز صادر کنند تا آسیب های وارد شده به آنها کاهش یابد.

حتی انجمن هواپیمایی نامه ای به رئیس جمهور نوشت که این پروتکل ایمنی در ایران رعایت می شود و در هیچ کشوری مورد تأیید نیست و گاهی مقامات سازمان هواپیمایی کشوری به سادگی نتایج را تأیید می کنند ، اما ستاد شکوه ملی این مسئله را تأیید می کند. پروتکل هنوز وجود دارد.

البته خطوط هوایی وجود داشت که غالباً مورد نقض قرار می گیرند و تصاویر به کلیپ های کامل صندلی وی در فضای مجازی معرفی و ارسال می شود و با آنها برخورد می شود.

سرانجام ، بیش از هفت ماه پس از انتشار و اجرای این پروتکل بهداشت ، یونس داقیا – رئیس هیئت مدیره و انجمن هواپیمایی – قضاوت کرد که آنها به درخواست شرکت های هواپیمایی مجدداً این کار را خواهند کرد.

وی به تی تی آنلاین گفت که لغو نکردن محدودیت 60 درصدی مسافرت هوایی صدمات جبران ناپذیری به شرکت های هواپیمایی وارد کرده است. ” و بارها تکرار شده است. “ما در اینجا گزارش داده ایم.

دقیقیا افزود: با افزایش روند واکسیناسیون در کشور از خسارات جبران ناپذیر ، یکی از محدودیت 60 درصدی خطوط هوایی مسافربری ، از طرف دیگر ، درخواست خود را برای ارسال پذیرش برای این محدودیت تکرار می کنیم. با توجه به دشواری های بسیاری که این تحریم ها با آن روبرو هستند ، شرکت های هواپیمایی منبع ملی نیست که 40٪ ظرفیت را در طول پرواز هدر می دهد.

رئیس انجمن هیئت مدیره خطوط هوایی ادامه داد: “خطوط هوایی در آفریقا ، شرایط تحریم ، که برای طرفین آسان نیست ناوگان موجود را تأمین و پشتیبانی کنند. از سوی دیگر ، از ظرفیت کامل برای ظرفیت کامل پروازها و محدود کردن پرواز کشورهایی که اکنون منابع را هدر می دهند برای وضعیت سرمایه استفاده نمی کند.

و هنگامی که او ادعا می کند ، طبق آخرین آمار رسمی منتشر شده ، آنها به یک زمان مشخص رسیده اند ، هر بار پروتکل نادیده گرفته می شود و افرادی که در حال تهیه آن هستند ، گسترش ویروس کرونا برای اشتیاق منطقه و اینکه آنها باید علی رغم اینکه شرکت های هواپیمایی پروازهای داخلی را کاهش می دهند ، پذیرش مسافران را به یکدیگر کاهش می دهند ، اما مطابق با پرواز آزمایشی و پروتکل ایمنی از خسارات بیشتر از کمک به کنترل ضرر برای تحمل این محدودیت ها است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا