اجتماع و خانواده

درخواست تزریق واکسن کرونا برای کارتن‌خواب‌های پایتخت

مدیر کل دولت رفاه: سازمان شهرداری تهران ، مشارکت ها و خدمات اجتماعی اعلام کرد که تهران نامه ای به رئیس کارتون ها ارسال می کند ستاد شکوه برای تزریق واکسن در خواب است.

تی تی آنلاین در مصاحبه ، مالک حسینی وی اظهار داشت: هنگام ارسال نامه به زالی ، تاج رئیس عملیات مدیریت بیماری در تهران ، مبنی بر درخواست تزریق واکسن به بهداری ، مدیران گلخانه ، نصب اورژانس اجتماعی و همچنین مراجعه کنندگان از زمستان تا بازپرداخت درخواست. زمستان اضطراری اجتماعی و بی خوابی ، مانند کادر پزشکی و بی خانمان ها در تماس مستقیم با آسیب دیدگان.

وی اظهار داشت که وی درمورد فراری انجام داده است که کسی که با شرایط خود مانع از رعایت کامل ایمنی و در نتیجه کارآیی نیروهای وی در این موارد در سازمان نمی شود ، در معرض خطر سازمان است. بیماری عروق ویروس کرونا قلب ، روشن ، یکی از مهمترین گروه در خطر بیماری عروق ویروس کرونا قلب ، مدیران ، عوامل و دستیاران کسانی هستند که در آنجا هستند ، از این در نامه خود به زالی ، پایتخت ها را به ترتیب تاج واکسن ، در مورد این ، از او سوالی در دستور کار گروه قرار گرفت ، خصوصاً از آنجا که دکتر زالی اخیراً ابراز علاقه کرد که در گفتگو با فعالیت مراکزی که آسیب دیده اند ، هرچند که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است و خوشبختانه به این پرونده ارتباطی نداشته است ، مگر در موارد معدودی که مشتریان به بیماری ویروس کرونا قلب مشکوک شده اند.

مدیر کل سازمان خدمات رفاهی و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ، با نگرانی در مورد ستاد شکوه تهران و درخواست واکسیناسیون می تواند بر مددجویان و مشتری ترجیح داده شود ، افزود که روزهای سرد زمستان و 2200 در پایتخت زمستان درخواست ویژه ما واکسنی است که توسط وزیر دستورالعمل و عوامل آن داده شده است.

مشتریان حسینی متفرق شده اند ، و آنها گفتند ، از جنبه های مختلف زندگی در شهر خود ، و هیچ کس آنها را تحمل بار نخواهد کرد. ما انجام داده ایم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا