بین الملل

درخواست جمهوری‌خواهان از بایدن برای عدم بازگشت به برجام

به گزارش نیوزویک ، 120 نامه های ثبت اختراع ، عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده از رئیس جمهور جو بایدن خواست كه به توافق هسته ای برنگرد دنبال خوب نیست و نه به دلایل و تهران.

در نامه ای خطاب به نمایندگان با اشاره به خروج واشنگتن از یونسکو به نام BJP دونالد ترامپ تحت مدیریت ، نوشت: “مهم است که تاریخ مجاز به تکرار تکرار توافق هسته ای ناتمام نخواهد بود.”

من متوجه شدم که آنها با اعضای تنظیم کننده موافقت نمی کنند و می گویند “بورخا به سیاست خارجی ایالات متحده بازگشت یک اشتباه استراتژیک است” و خاطرنشان کردم که این شامل برنامه موشک بالستیک و سیاست های نوشیدنی بورجا ایران است.

دو قانونگذار جمهوری خواه به نقشه های خود برای کشتن آنچه گفته شد ادامه دادند: ایران ، تهران ، گفت: این بی تقوایی است ، و یکی از قدرت هاست ، و بیماری دور از محل پیرمردها مورد توجه قرار نگرفته است.

به گزارش تی تی آنلاین ، این هفته به عنوان دو مقام امنیتی سابق و ارتش برای پیوستن به سفیران ایالات متحده جو بایدن بورجا خواستار بازگشت آن به این توافق نامه خطر درگیری است.

رئیس جمهور ایالات متحده از تمایل خود برای بازگشت به توافق هسته ای صحبت کرده است ، اما هنوز خانه عملی عملی برای تحقق این وعده انجام نشده است.

(311) 311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا