بین الملل

درخواست قطر از شورای امنیت برای ممانعت از عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در رفح

وزارت خارجه قطر از شورای امنیت خواست فورا برای ممانعت از اجرای عملیات نظامی احتمالی رژیم صهیونیستی در شهر رفح در نوار غزه اقدام کند.

به گزارش تی تی آنلاین، این وزارتخانه با شدیدترین عبارات تهدیدهای رژیم صهیونیستی درباره حمله نظامی به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را محکوم کرد.

به نقل از سایت خبری عربی۲۱، وزارت خارجه قطر نسبت به وقوع فاجعه انسانی در رفح هشدار داد که پناهگاه صدها هزار آواره فلسطینی شده است.

این وزارتخانه از شورای امنیت خواست برای ممانعت از حمله رژیم صهیونیستی به رفح و ارتکاب جنایت نسل‌کشی فورا اقدام کند.

وزارت خارجه قطر خواستار حفاظت کامل از غیرنظامیان براساس قوانین بین‌المللی و انسانی شد و قاطعانه با تلاش‌ها برای کوچ اجباری مردم غزه مخالفت کرد.

عملیات نظامی پیش بینی شده اشغالگران در رفح با توجه به تشدید بحران انسانی در نوار غزه و ازدحام بیش از حد رفح با صدها هزار آواره فلسطینی که از مناطق دیگر در نوار غزه به آنجا رفته‌اند، نگرانی زیادی را در سراسر جهان برانگیخته‌ است.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا