ورزش

درخواست مشترک ملی‌پوشان فوتبال برای حمایت از تیم‌ملی و فدراسیون

چند تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با انتشار مطلبی در فضای مجازی از مسئولان کشوری خواستار حمایت از فدراسیون فوتبال و تیم ملی شدند.

به گزارش تی تی آنلاین، پس از قریب به سه سال و ۸ ماه دوری از فوتبال ایران، کارلوس کی روش بار دیگر به عنوان سرمربی جدید ملت ایران برای هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتخاب شد. این مربی پرتغالی جایگزین دراگان اسکوچیچ می شود که در 26 بهمن 1396 در شورای تیم ملی حضور داشت و با درخشش در مقدماتی جام جهانی پس از نتایج ناعادلانه ویلموتس با ایرانی ها توانست ایران را به جام جهانی قطر برساند. تیم ملی

تغییر سرمربی تیم ملی با مهدی تاج مکاتبه می کند و نواب، رئیس پیشنهادی او پس از قبولی در انتخابات آزمون انتخابات، بر کرسی های هیئت مدیره فدراسیون فوتبال دست یافت. البته این حضور با انتقادات و حتی مخالفت های جامعه ورزش و خارج از جامعه فوتبال همراه است.

حالا پس از این اتفاقات، برخی بازیکنان تیم ملی ایران با انتشار مطلبی در فضای مجازی از مسئولان عالی رتبه منطقه یعنی رئیس و رئیس شورای اسلامی درخواست کار لازم را کردند. همکاری و حمایت از تیم ملی و فدراسیون قدرتمند ایران در حضور جام حذفی. قطر درخواست جام جهانی 2022 را داده است.

شجاع خلیل زاده، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، مرتضی پورعلیگنجی، سردار آزمون، وحید امیری، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی و امید ابراهیمی از جمله بازیکنانی بودند که این مطلب را به اشتراک گذاشتند.

ترکیب متن تیم ملی فوتبال پس از بازگشت کی روش

این مطلب در حالی منتشر شد که بازیکنان تیم ملی در حواشی اخیر اسکوچیچ تا آزادی این مربی کروات با یکدیگر مبارزه نکردند و بازگشت کارلوس کی روش بهانه ای شد تا ملی پوشان نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان دهند. فوتبال ایران. .

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا