حوادث

در حادثه معدن گیلانغرب چه گذشت/حال ۲ نفر از مصدومان وخیم است

آفتاب نیوز:

جلیل بالا با اشاره به این حادثه و یکی از مین های موجود در روستای گیلانغرب “سارتیتان” واقع در بخش مرکزی ایالت ، گفت: این تصادف امروز حدود ساعت 13:00 ، جمعه (4 تیر) رخ داده است.

وی اظهار داشت: اتفاقاً آن حادثه حتی انفجار گاز مین یا تصادف نبوده است (به احتمال زیاد) ، هفت کارگر و کارگر در این سانحه زخمی شدند. نیروهای هلال احمر آنها را از کلیه تجهیزات و امکانات ، از جمله آمبولانس مجهز به دستگاه اکسیژن نجات دادند. »و کار ، متأسفانه ، اما یکی از آنها در این سانحه جان باخت.

این در مورد گیلانغرب ، خدای من صادق است؟ دو نفر از مجروحان در وضعیت بحرانی قرار دارند

مدیرکل مدیریت کرمانشاه و مدیریت بحران با اشاره به ترجمه سایر افراد اشتباه 6 قصر شیرین گیلانغرب و بیمارستان ها ، هشدار داد: متأسفانه وضعیت 2 هورونک گزارش شده جدی است.

فرماندار بالایی برای واگذاری دو بیمارستان بیمارستان کرمانشاه ، اضافه کرد: یکی از مصدومان توسط هلی کوپتر هلال احمر از قصر شیرین در بیمارستان امام رضا (ع) و یک نفر دیگر با هلیکوپتر نیروی هوایی از بیمارستان گیلانغرب در بیمارستان 520 کرمانشاه مجروح شد. او بیمارستان های قصر شیرین گیلانغرب دارد.

وی اظهار کرد: این کار تجاری در کمترین زمان و با کلیه دستگاههای ذیربط انجام می شود.

مدیرکل مدیریت بحران و کرمانشاه گفت: در این حالت رئیس در سازمان کرمانشاه سمات ، معاون مدیر یک تیم فنی در معابر ، تونل ها ، که در منطقه هستند و او به طور تصادفی در اثر نشت گاز ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا