اجتماع و خانواده

در خصوص سیل‎‌بند جیرفت تصمیمات جدی گرفته شده است

تی تی آنلاین/ کرمان وزیر کشور در جمع خبرنگاران در نشست ستاد مدیریت بحران استان کرمان در جنوب استان به تشریح تصمیمات پرداخت.

احمد وحیدی شامگاه 30 آذرماه پس از جلسه ای در ستاد مدیریت بحران جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه این شب چه مسائلی در جاده مورد بررسی قرار گرفت، برای حل آن چه باید کرد؟

وی افزود: همچنین تصمیماتی برای احیای پل های آسیب دیده، جاده ها، سیل، زمین های کشاورزی و خسارات تخریب منازل اتخاذ شده است.

وحیدی افزود: در این جلسه تصمیم گرفته شد که به مناطقی که هنوز ارتباط برقرار نشده است، هر چند این مناطق محدود است، کمک رسانی شود.

در ادامه آمده است: برای برخی از کارها نیز تصمیماتی گرفته شده است که باید درازمدت انجام شود و مطالعات انجام شود.

وحیدی با اشاره به احیای این سد گفت: اظهارات جدی درباره آبگرفتگی جیرفت و مالی بررسی شده است. ما همچنین در جاده ها، خانه ها، چاه ها، مزارع، و زمینه های دیگر برای کاشت، تعمیر و بازسازی کار می کنیم.

وزیر کشور گفت: ابتدا باید راه ها و پل های اولویت دار شکسته شود و سپس راه های دیگر. حالا یک هلیکوپتر هم داریم که در صورت نیاز می توانیم آن را اضافه کنیم.

وی افزود: برخی پیشنهادات مربوط به تصویب به تصویب رسیده و نهادهای ذیربط مشارکت و تکمیل کرده اند و تا هفت سال آینده آزمون های جدید تولید و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا