ورزش

در شرایط نابرابر به مصاف پرسپولیس می‌رویم/ پاتوسی غیرحرفه‌ای عمل کرد

مطابق شفاف؛ جواد نکونام: آخرین تیم مرگ خوزستان جلوی بازی کردن پرسپولیس ، وی گفت: دیدار پرسپولیس بازی سختی خواهد بود. این یک تیم برتر بود که او چند هفته از جدول بود و نزدیک قهرمان شد.

نکونام ، ما عادت داریم که کاملاً نابرابر باشیم در پرسپولیس بازی کنیم ،

نکونام افزود: “شرایط تیم ما نیست.” سپس با ساختن ماشینی بازی کردیم که مشکلات زیادی داریم بسیاری از بازیکنان ما برای تاج آزمایش مثبت کردند .این چهارشنبه در تهران با جوانترین اعضای مصرف کننده بزرگسال است.

در حمل سرهای سفید اهوازی ادامه داشت ، از جمله پنج یا شش بازیکن جوان تیم هم اکنون به جمع ده نفر برتر و تهران باز می گردند. بعضی از بازیکنان تستهای ما را منفی می کنند اما 2 هفته بازی نکردند و بدن ها ضعیف بودند. و تنها ده یا بیست و پنج فقط مربوط به این بیماری است. او تمرین نکرد و مطمئناً فردا از بازی استفاده نخواهد کرد.

جواد نکونام تصریح کرد: بازیکنانی که در این 2 هفته آموزش دیده اند ، مشکلی ندارند و برای کسانی که در حق تجدید نظر بازیکنان هستند تیم 2 هفته تمرین نمی شود. از آنجا که فرد نمی تواند انتخاب شود. تیم ما شرایط خوبی ندارد. متأسفانه علی رغم شرایط خوب آنها در این تیم حضور داشتند و تاج و تخت یک بازیکن به سخت ترین ضربه رسید. به این ترتیب ، ما از سلامتی خود و تیمش فاصله گرفته ایم. از این خیلی پشیمانم در بهترین شرایط ممکن ، آنچه برای تیم رخ داد بازیکنان کلیدی تیم را از دست داد. با توجه به امتیازات قرمز که یکی از مناطق اهواز است ، حدود 26 بازیکن از تاج آلوده شده اند. تیم با داشتن 2 بازی گذشته با شرایط عاطفی مطابقت دارد. ما در حال حاضر در بازی هستیم ، پرسپولیس که در صدر جدول قرار دارد. در عین حال ، در این بازی در بازیکنان بزرگسال حضور داریم که در تیم اول به اردو می آیند و من می خواهم استادیوم آزادی را ببینم. و هیچ کس تعطیل نیست و وقتی یک جوان است ، اما برای چیزهای مختلف کاملاً ، ممکن است ما مجبوریم به کارشناسان امید لیگ جوانان بازیکنان برسیم.

نکونام افزود: ما درباره دو بازی دیگر صحبت نکرده ایم. اگر مصرف کننده آماده باشد ، شریان کرونری نداریم که مشکلی برای بازی نداشته باشیم “.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا