حوادث

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری

آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان شهر زیراب و ارائه شکایت مبنی بر اینکه فردی به بهانه ساخت و ساز ساختمان از وی مبلغ بیش از ۱۰ میلیارد ریال دریافت کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از ۱۴ سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.

به گزارش تی تی آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس،فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم که یک کلاهبردار حرفه‌ای و سابقه دار و دارای ۳۰ پرونده قضایی بوده و در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی خود و ۳۰ پرونده دیگر کلاهبرداری در استان‌های دیگر اعتراف کرد.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، خاطر نشان کرد: شهروندان مراقب باشند در صورتی که از آنان به بهانه ساخت و ساز کلاهبرداری شده برای طرح شکایت به پلیس شهرستان سوادکوه مراجعه کنند.

خلع ید ۷هزار متری اراضی ملی در گلوگاه

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از خلع ید ۷هزار و ۷۲۷ متر از اراضی ملی از چنگ زمین خواران در شهرستان گلوگاه خبر داد.

سید موسی حسینی با اعلام این خبر، گفت: در پی تصرف ۷ هزار و ۷۲۷متر مربع از اراضی ملی توسط افرادی سودجو در شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، اظهار کرد: ماموران انتظامی طی هماهنگی قضائی و با همکاری یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان گلوگاه، توانستند زمین‌های تصرف شده از چنگ این افراد را رهاسازی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ این زمین خواران را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد. 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است.

دستگیری ضارب پزشک اورژانس در نور

فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری ضارب پزشک اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهر نور خبر داد و گفت: پلیس اجازه هنجار شکنی به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد.

سرهنگ کارآگاه ” احمد امینی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر ضرب و جرح پزشک اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهر نور، بلافاصله عوامل انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور ادامه داد: ماموران با تحقیقات و اشراف اطلاعاتی ضارب را شناسایی و بلافاصله دستگیر و با تشکیل پرونده روانه دادسرا کردند.

سرهنگ امینی با اشاره به اینکه تمام اقدامات کارکنان اورژانس در راستای خدمت‌گذاری به مردم است گفت: پلیس با تمام توان با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند و اجازه جولان به افراد فرصت طلب و هنجار شکنان را نمی‌دهد.

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا