حوادث

دستگیری یاکوزاها در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران از دستگیری 9 نفر از اوباش و عاملان نزاع دسته جمعی در شهر امیریه شهریار خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین، سرهنگ معصوم زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های فراوان توسط چند نفر از اراذل و اوباش در محله شهریار امیریه که در مرداد ماه سال جاری اتفاق افتاد، تیمی از ماموران پایگاه سیزدهم پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی انجام شد. این افراد باید اسیر شوند. این اراذل و اوباش که «یاکوزا» نامیده می شدند، به محض دیدن مأموران شروع به شورش و درگیری با مأموران کردند. در نهایت با استفاده از سلاح سرد، مأموران را مجروح کرده و از محل متواری شدند.

وی افزود: با متواری شدن متهم موضوع به پلیس امنیت عمومی اعلام شد و در آنجا با اطلاعات و تلاش شبانه روزی یکی از عاملان درگیری توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد. در ادامه پس از چند روز کار اطلاعاتی و استفاده از منابع و شاخص ها با اطلاع از حضور متهم اصلی مخفی شده در امیریه شهیار، چند تیم از ماموران امنیت عمومی در آنجا حضور یافته و با شلیک دو تیر هوایی و دستگیری آنان را دستگیر کردند. متهم و تحویل پلیس آگاهی شد. امنیت عمومی منتقل شد.

رئیس امنیت عمومی پلیس راه استان تهران با تاکید بر اینکه ماموران پلیس این شهرستان به یگان شهرستان شهریار کمک می کنند، هفت نفر دیگر از همدستان دستگیر و اصلی ترین آنها در درگیری با ازدحام جمعیت و مهاجمان ماموران دستگیر شدند. . و مردانی که قصد برهم زدن نظم عمومی را داشتند، آسایش و نافرمانی را سلب کردند و به دستور شاهزادگان دستگیر شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس غرب استان تهران، معصوم زاده افزود: در مجموع 9 نفر از این اراذل و اوباش که به یاکوزا معروف بودند دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند. ادامه تحقیقات جرم

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا