حوادث

دست اندازی به ۲۱۱ زمین ملی

از همان ابتدای آوریل 1 ، امسال ، با 211 مورد تجاوز به اراضی ملی ثبت شده است ، به همین دلیل ، طبق اعلام سازمان ملی مسکن و زمین ، و همه آنها نتیجه را به خداوند رساندند. در روز دوم فروردین ماه 94 دولت برنامه ریزی می کند که بالاترین آمار را در این 10 روز نشان داد.

به گزارش تی تی آنلاین ، همانطور که در رهبر قهرمانی در 10 روز اول سال 1400 و واحد ملی حاضر در 35416 شهر عمومی و اداری گزارش شده است ، در مجموع 36 هکتار زمین ، با بیش از 211 حمله در منطقه وجود ندارد. و این آمار برای فروردین 1 به 3 128 بود.

جواد خردمند ، رهبر فعلی واحد بودجه ملی ، با بیان آماری درباره سرزمین های منفرد آزادسازی کشورش Grabbers گفت: وجود داشت. از 94 مورد برای روز دوم ، حمله به منطقه 69،070 متر مربع در زمینه های قدرت از بین رفته است ، که از این تعداد 20 استان اعلام شده است که نزدیک به خواب نیستند.

کسی که یک کلمه را بیان می کند ، وحدت روز هفتم است ، که او در سومین عملکرد خود است ، و دیگر نمی گوید ، آنها از 89،990 از روز سوم 27 از جغجغه متر مربع سرزمینی که او خشونت استانها نیست 25. تا روز چهارم ، 13 حمله در 34450 متر مربع از کف یا مناطقی صورت گرفت که از 28 حمله آنها هیچ حمله ای گزارش نشده است. قرار نیست در گزارش روز پنجم دریافت شود. در روز ششم ، آنها 9 مورد را گزارش کردند که 8 مورد آن با مساحت 10.850 متر مربع پوشانده شده است. در واقع ، آنها از 15،020 مترمربع هفتمین روز حملات زمین خرمن کوب یا 8 مکان از آن مکان حذف می شوند که 30 مورد آنها موانع استانها بودند.

خردمند گفت ، VIII ، IX ، و ده روز در مورد 20 متر مربع از 83 مایل به 534 کشور ، دولت و 9 مورد از 14 15 مورد از هزار ، و 486 متر مربع زمین ، زمین و منطقه از زمین به ترتیب 30 هزار و 655 متر مربع است. حل شده است. به همین ترتیب برای 8 تا 10 فروردین به ترتیب 25 استان ، 25 استان و 27 استان گزارش نشده اند كه به ترتیب سفارش داده نشده است.

از این موارد ، این ویژگی های خاص خود را دارد ، بیشتر از همه ، در مورد دیگری تجاوز در روز فروردین برای ملاقات با انفال 94 تخلیه می شود و تله ها و خزانه دولت ملی ، و زمین مورد هدف آنها توسط این کشور از Grabbers.

براساس این گزارش ، به طور کلی با تعطیلات و مناسبت ها ، گرفتن زمین ها افزایش می یابد. شروع تعطیلات نوروز ، با تنها نیرو در مسابقات کشوری افزایش می یابد. در زمینه محیط زیست مسئولیت سازمان است یا از طریق چیزهای موقت سرزمین جنگلها و مزارع ، در زمینه مسکن مسئولیت دولت و سازمان ملی و شعبه ای از وزارت وزارتخانه است. راه توسعه شهری. این که عموم مردم از طریق پل در سرزمین گرفتن تلفن 1656 هستند ، می تواند به وسیله آن شخصی که حملات شهروندان را در ایالت کشور و سرزمین مرام عقب می برد ، در مورد .

گرفتن هوا محدود به سالهای خوب نیست. این تغییرات نسبت به سال گذشته را نشان می دهد اولین ثبت نام در خط و در استان های کشور به یک بیابان. با این حال ، آنها هنوز در مناطقی با محتوای خوب هوا هستند. به گفته خلیل محبت خواه ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از 19 مارس تا 20 آوریل سال جاری ، بیشترین تعداد دولت تخلیه کشورها و لواسان شمیرانات بوده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا