اجتماع و خانواده

دست پُر مسئولان گلستان در دیدار با رئیس هلال احمر/ امدادهای هوایی در شرق گلستان رونق می‌گیرد

تی تی آنلاین/ گلستان کنگره استاندار گلستانی با مجمع نمایندگان استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و گلستانی شورای عالی جمعیت هلال احمر با رئیس بهزیستی جمهوری اسلامی ایران. بررسی و رفع مشکلات جمعیت هلال احمر در نظر گرفته شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستانی به همراه رئیس جمهور، سفارت گروه شورای اسلامی استان و شورای عالی جمعیت هلال احمر از دکتر کولیوند رئیس شرکت هلال احمر.

در این جلسه دغدغه ها و نیازهای اهالی هلال احمر استان به تفصیل توسط نمایندگان استان و رئیس و مدیرعامل هلال احمر استان بیان شد.

بعد از جلسه کولیوند با تشکر از حضور سفرا و استاندار در خصوص موفقیت هلال احمر در عرصه بین المللی گفت: با قدردانی از تعهدات برجسته هلال احمر، ایران اسلام را مورد توجه قرار داده است که موفقیت بزرگی در ایران است. .

وی به دنبال رسیدگی به مشکلات و نگرانی‌های مسیریابی شد و اعلام کرد که استان گلستان که در خصوص تعیین تکلیف نهایی کارخانه سرنگ سازی آق قلا است، تصمیم گرفت این پروژه حداکثر ظرف مدت 9 ماه به اتمام برسد.

همچنین تخصیص بالگرد به شرق استان برای حوادث نیز دستور دیگری بود کولیوند.

ادامه کار در اردوگاه ملی دلند و تکمیل تحولات 2 و 3 قرارگاه و تکمیل دستورالعمل، کارخانجات روغن کشی در حال اجرا بندرگز و بهسازی داروخانه قدیم هلال احمر گرگان و آن جهت تشکیل. از مردم. برای استفاده بهتر از خدمات هلال احمر در زمان ریاست هلال احمر.

راه اندازی پایگاه پشتیبانی جاده ای در نگین شهر، تخصیص وسایل نقلیه و منابع تا پایان سال آینده و تعیین تکلیف و راه اندازی مرکز سرطان بندر ترکمن از ردیف های دکتر کولیوند در جلسه امروز حضور دارند.

سایر دستورات دکتر در این جلسه کولیوند اعلام شد که در آینده نزدیک به اطلاع مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا