عمومی

دشمن از پیشرفت‌های ملت ایران در رنج و عذاب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی شامگاه یکشنبه در «مرثیه سراهای سیدالشهدا» که به مناسبت هفتمین شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی در منزل احمد بن موسی برگزار شد.آ) در سالن اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، وی گفت: آغاز یک قیام در جایی است که اختیار و خیال به وجود می آید و آنچه در کشور می گذرد و امروز شاهد آن هستیم همان نوع؛ و مأموریت در این امر تبیین مطالب است.

سفیر رسمی جامعه تبلیغات اسلامی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند جهاد وظیفه همه است پس می توانیم توضیح دهیم. گر نترسید، دشمنان برای جامعه داستان های دروغین خواهند گفت و در نتیجه فجایع بزرگی رخ خواهد داد.

حجت الاسلام حریزاوی وی ابراز کرد: این روزها شاعران از حوادث اخیر کشور به ویژه حوادث تروریستی در خانه احمد بن موسی صحبت می کنند.آ) خوب سرودند و امید است شاعران در این عرصه فعالیت بیشتری داشته باشند و با اشعار حماسی جریان عصیان را بر باد دهند.

وی تاکید کرد: در حوزه جهاد می خواهیم دو تحول را انکار کنیم، یکی سلطه غرب و دیگری غرب زدگی و غرب گرایی.

غرب می خواهد گفتار و آزادی زنان را بر اساس خواسته های انحرافی آنها در انحصار خود درآورد

سفیر رسمی جامعه تبلیغات اسلامی ادامه داد: آنچه در عصر امروز بر سر مردم می آید ناشی از سلطه غرب است که می خواهد حرف و آزادی زن را بر اساس خواسته های نفسانی و شیطانی محدود کند.

حجت الاسلام حریزاوی وی با توصیه به اینکه اندیشه ناب اسلام که توسط امام و رهبری بیان می شود باید تبیین شود، افزود: می خواهیم پیشرفت انقلاب اسلامی را در تبیین جهاد بگوییم چرا که دشمن ملت ایران در حال کار و تلاش است. کار کردن. از این تحولات نمی توانند از این شکوه و عظمت حمایت کنند: جالب است که اهل شعر و ادب می توانند این تحول را هم در سیرک داخلی و هم در جهان به جامعه زبان شعر ترجمه کنند.

سفیر رسمی جامعه تبلیغات اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران در زمینه های بین بین المللی پیشرفت کرده است که جهاد به این عرصه افشاگری و اثبات و مطالبه رسانه بزرگ انقلاب اسلامی اختصاص یافته است.

دکمه بازگشت به بالا