عمومی

دعای عرفه در نقاط مختلف لامرد برپا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، نهم ز بحث و جدل به روز عرفات توجه کنید، روزی که زائران بیت الله احرام از شهر مکه به صحرای عرفات می رسند و در آنجا نماز می خوانند.

الغدیر لامرد نیز مانند سال های گذشته از مداحی ذاکر اللّه حاج رضا ایزدی در حرم حضرت معصومه (س) تمجید کرده بود.س) شهر مقدس قم در وسط دیار شهر لامرد بود که زائر روز عرفه بودند و همچنین عرفه سالانه در معبد مطهر شهدای لامرد، حسینیه. اعظم حضرت زینبس)گلزار شهدایی کهورگلزار مرکزی شهدا، گلزار شهدای زائر، گلزار صلیبی ها و بسیاری از مساجد و غیره.

زیارت امام حسینآ) رسم مهم دیگری هم هست که امروز مطرح شد و طبق روایات، هرکس امروز در کربلا نباشد می تواند از راه دور به زیارت پیامبر اکرم (ص) بپردازد.

در حاشیه این مراسم حجت الاسلام حبیب باقری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لامرد در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: چالش ها و عهدهای رافع امام حسین (ع) است.آ) با معرفی خود به خدا و جایگاه خدا در او، یعنی اینکه جایگاه خدا را به خوبی بفهمد و درک کند و جلال یابد.

اعلام کرد: وقتی شب قدر. بوده و تجدید نظر و ارتباط مستقیم با خدا از دنیا رفت و در شب گناهان آمرزیده شد و خداوند در عرفه گناهان را نبخشید. ممکن است ببخش.

دکمه بازگشت به بالا