فرهنگ و هنر

دعای پدر و مادر برای خوشبختی فرزندان کارساز است/ اهمیت کسب رضایت والدین برای ازدواج

والدین فرزندان ، نیاز آنها به خوشبختی / اهمیت رضایت والدین در ازدواج

تی تی آنلاین / قم یک حوزه علمیه مشترک برای معلم و گفت: “فرزندان باید با رضایت والدین خود ، حق رأی و عروسی را برای ازدواج درخواست کنند ، زیرا خیر دعای پدر و مادر برای بنده بسیار مثر است. ، و مرد جوانی که خویشاوندانش را زخمی می کند ، همانطور که می خواهد به خواست خود برسد؟ گاهی اوقات کمتر. “قدم بردارید ، و همسر برای او هر دو.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مmمنی در سخنرانی خود در حرم معصومه امام (س) ادعا کرد که تمام کارهایی که شما در الگوهای زندگی انجام می دهید گفتند که او الگوی عالی شما برای قرآن است پیامبر (ص) و من نمی گویم برو مرا در قرآن و در میان انتخاب خود قرار ده ، و این که بر روی آن دو باقی بماند گمراه نشوید.
وی با بیان اینکه همه آن سیاه است و اهل بیت (ع) در زیر چتر حضرت زهرا تشنگی (ع) هستند گفت توجه به زندگی عملی عطش حضرت زهرا (س) برای زندگی امروز ما کاملا عملی است و زندگی وجود دارد و قادر به حل بسیاری از مشکلات در جامعه امروز است. ثابت.
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) دختری که با پدرش مودب و مودب رابطه نزدیک داشت ، گفت: وقتی حاکم م faithfulمنان (ع) آمد تا از حضرت زهرا (س) س askال کند ، پیامبر (ص) و این مسئله را با دخترش مطرح کرد ، و این نشان می دهد که دین مبین اسلام به ما اجازه نمی دهد دخترش را مجبور کنیم با کسی ازدواج کند که پدر دختر کوچک او نیست.
می گوید: “در برابر فرزندان برای استفاده از رأی موافقت والدین عروسی در مورد ازدواج ، خواسته والدین به طور م effectivelyثر پسر ، والدین کودک را برای ازدواج خرد می کند.” همسرش ، آن مرد به دیگری ، زیر پا را زیر پا می گذارد.
سازگاری هایی که برای زندگی نامه حضرت زهرا انجام می شود ، درود بر تو باید بر او از همسرش باشد ؛ و او این حرف را باور می کرد و می گفت ، و زندگی حضرت زهرا: امیر م ofمنان ، سلام بر او ، از شروع حتی تا پایان آن در یک افتخار است و یا ، به نام شاهزاده مومن ، و او این کار را نکرد. فرمانده م faithfulمنان (علیه السلام) حضرت زهرا هرگز به بهانه اینکه یکدیگر را صدا می کنند ، صلح نخواهد کرد.
وی با توجه به اخلاق تربیت فرزندان در زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها نوشت: “این می تواند فرزندان زنان و فرزندان را از بین ببرد ، او برای بالا بردن پیامبر (ص) در خانه ای که به حضرت زهرا سلام الله علیها بر او باد و اجازه دارد در خارج از خانه یک رهبر مومن کار کند.
مربی مهد کودک چهارمین ویژگی زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها را بندگی خدا دانست و گفت خدا به آیه آخر سوره روی خواهد آورد. اگر همه از شما دور شده اند و می گویند ، “خدا کافی است و خدایی جز او نیست. او پروردگار عالم است.
او با ناراحتی ، شادی گفت ، همیشه خدا را شکر کن ، دیگری ، غلام گفت ، حضرت زهرا سلام الله علیها شب نه تنها زندگی گناه را ترک نمی کند ، بلکه افراد جدید نیز لباس عروس را انجام می دهند ، و به فقیر ، و راه خود را به خانه شاهزاده مومن در قدیمی پارچه های مشابه خدمات ، اما بسیار جای تاسف است ، عنصر زندگی توسط جوانان ایجاد می شود امروز با یک دعا آغاز می شود و خلوت ، فراموش کردن خدا ، و آن این است که آنها زندگی شادی دارند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا