استان ها

دعوت ۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات

طی بیانیه‌ای؛

دعوت ۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات

۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه ای از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، ۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه ای از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم (رعد-۱۱)

امروز در جای جای کشور مراسم چهلمین روز درگذشت شهید جمهور حضرت آیت الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان برگزار می شود که مصادف است با سالروز حادثه هفتم تیر ۱۳۶۰، و چه زیبا نام و یاد شهید رئیسی و شهید رجایی دو رئیس جمهور مردمی با هم گره خورده است. نزدیک چهل روز است که از آن شامگاه سخت و تلخ و آن بامداد سراسر اندوه می گذرد و همچنان دلها اندوهگین فراق رئیس جمهور مغتنم و خستگی ناپذیر است.

این غم و اندوه بی پایان است و در قلب ها خواهد ماند ولی راهی که برای رئیس جمهور ولایی و انقلابی با شهادت ختم شد برای تک تک هموطنان عزیز ادامه دارد و هر ایرانی وطن دوست می بایست دغدغه مندانه در راه اعتلای میهن تلاش کند و قطعا عاقبت بخیری فردی و اجتماعی در گرو رفتارهای سرنوشت سازی است که به دست تک تک افراد رقم می خورد.

امروز داغدار چهلمین روز فراقی تلخ هستیم ولی فردا وظیفه ای برعهده داریم که در یک نگاه تکمیل کننده وداع تاریخی شهید جمهور است. فردا جمعه هشتم تیر انگشت ها رنگی می شود تا همچون خون اثرگذار شهید جمهور، در رگهای انقلاب خون تازه جریان یابد.

بر هر ایرانی حائز شرایطی تکلیف است تا در آزمون تاریخ ساز فردا شرکت کند و بار دیگر نقش مردمی در انقلاب اسلامی یادگار امام خمینی (ره) را به رخ جهانیان بکشد، مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه ای قوی و محکم خواهد بود که کشتی انقلاب را در مسیر پرتلاطم پشتیبانی کند.

این مشارکت تاثیرگذار در سرنوشت جامعه اولین اقدام است و اقدام مهم دیگر انتخاب درست و به بیان دیگر انتخاب اصلح است، انتخاب اصلح می تواند تاثیر مشارکت مردمی را کامل نماید، انتخاب اصلح می تواند حل مسائل را قدرت بخشد، انتخاب اصلح می تواند مکتب انقلاب را در مسیر حرکت همراهی کند.

معیارهای اصلح همواره در بیان و کلام کشتی بان انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) جاری و ساری است. همگی بر یک کشتی سواریم که کشتی بان آن سلامت در مسیر حرکت را انتخاب اصلحی می داند که در درجه‌ی اول به مبانی این انقلاب و این نظام اعتقاد قلبی و واقعی داشته باشد، ضمن آنکه کارآمد باشد و از عناصر خوب و همکاران خوب استفاده کند و توان کار و نشاط کار همراه با اعتقاد راسخ به مبانی انقلاب را داشته باشد.

معیارهای اصلح همچون چراغ راه  مسیر حرکت را روشن کرده است و اینک من و شمائیم که با این چراغ راه در تعیین سرنوشت خود و جامعه اثرگذار باشیم و نگذاریم خسران گریبان گیر کشور شود.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد از تک تک آحاد ملت شریف ایران دعوت می نماید در روز سرنوشت ساز هشتم تیر بهترین اثربخشی را داشته باشند و افتخار دیگری برای ایران عزیز رقم بزنند ان شاءالله.

دکمه بازگشت به بالا