استان ها

دلیل چشمک‌زن شدن چراغ‌های راهنمایی در قزوین چیست؟

تی تی آنلاین / قزوین لورم Nunc در میراث شهرداری قزوین ، که می گوید: “از چراغ های راهنمایی چشمک زن در شهر بیشتر افت به دلیل نوسان برق ولتاژ است.”

شیما ضرابادی پور ، با اشاره به چیزی که چشمک زدن چراغ های راهنمایی و رانندگی در شهر است ، آنها را توضیح می دهم: با قطع برق ، به خصوص در روزهای گرم سال و نه در زمان نوسانات ولتاژ بالا ، که برخی از آنها می گویند چراغ راهنمایی و رانندگی در شهر ، چشمک می زند.

و اضافه شده برای حل این مشکل ، راه حل های مختلفی مانند نصب UPS (منبع تغذیه بدون وقفه یا منبع تغذیه بدون وقفه) ، دستورات خود را باردار می کند و در آینده نزدیک ، راه حل با کمک برق تصویب می شود ، اما تا آن زمان ، – بخشهای سطح مرکز کنترل ترافیک از بین می روند.

لورم Nunc در میراث شهرداری قزوین ، زیرا وی گفت: “تا زمانی که مشکل حل نشود و هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و افسران پلیس راهنمایی و رانندگی در تقاطع ها ممکن است برای هدایت ترافیکی که دارای مشکل است وجود داشته باشد.”

با توجه به روش های شهرداری قزوین ، معاون وزیر لورم و ماسکوت خاطر نشان شده است که مرکز کنترل ترافیک با 147 دوربین بر شهر نظارت می کند و به ویژه تقاطع های دوربین های نظارتی مجهز به مدیریت ترافیک در زمان قطع برق است. مفید خواهد بود

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا