اجتماع و خانواده

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند، گذشته است

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه باید از فرصت ها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان استفاده کند، گفت: شهرداری بهترین خدمت در اذهان مردم است.

به گزارش تی تی آنلاین، داوود گودرزی، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران امروز (سه شنبه) در محل ستاد بازرسی شهرداری تهران به نام شهید چمران، با بیان اینکه کمتر مردمی مانند شهرداری عمل می کنند، اظهار کرد: ما باید اراده، اسباب، اراده و نیات داشته باشیم. خدمت.

رئیس سازمان بازرسی با بیان اینکه «عبادت چیزی جز خدمت به مردم نیست»، گفت: نعمت خدمت به شهروندان فرصتی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است، بسیار آسان‌تر، ملموس‌تر خواهد بود. و سریعتر.

وی به برخی موانع بر سر راه خدمت رسانی به مردم در شهرداری اشاره کرد و افزود: برخی از این موانع ناسالم است و وجود سازه ها و موانع معیوب که سیستمی پیچیده تر از گذشته است می تواند این فرصت خدمت رسانی را کاهش دهد. بوروکراسی و فساد اداری

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران سریعاً اعلام کرد که نقاط ضعف، گردن و خلأها را به عنوان چشم انداز مدیریت شهری تشخیص خواهیم داد، ادامه داد: وظیفه اصلی در بازرسی، اصلاح نظام است و ما بر صنعت، نقاط قوت و خط مشی خود تمرکز می کنیم. در حال حرکت، به عنوان وکلا و همکاران ما یک شهرداری می تواند این طرح را با هدف افزایش کارایی بهبود بخشد.

داوود گودرزی با اعلام اینکه شهرداری باید نمادی از بهترین نظام نظامی در ذهن مردم باشد، گفت: زمانی که مردم برای اطمینان از موفقیت خود به شهرداری سفر می کنند، کارشان بیشتر انجام شده و خدمت رسانی می شود. که هستند، و این ممکن است، و هیچ فریب و غلبه بر مردان نیست.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهارنظر درباره تخلفات سطح دیگری از بازرسی را عنوان کرد و گفت: بعد از خدمت به مردم، اولویت دوم ما با کسانی است که شهردار، شهروندان و مردم را فریب داده اند که باید پاسخگو باشند.

وی اعلام کرد: برخی می دانند که اینطور نیست و زمان آن فرا رسیده است و با گذاشتن اعمال، نظرات نادرست و تصمیمات نادرست در کشور، شهروندان و شهرداری ها بیشتر از این آسیب نمی بینیم و احساس می کنیم که می توانند به کار خود ادامه دهند.”

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با خطاب به ستاد بازرسی برخورد با تخلفات و حوادث غلات را آغاز می کند و می گوید: امروز فساد به بلای جان مردم تبدیل شده و تبعات فرهنگی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و… دارد. بنابراین شما به همه چیز برای کمک نیاز دارید و با شجاعت و شدت بیشتری کار کنید.

داوود گودرزی افزود: با این گستردگی تخلفات و مسائل آبگرفتگی که در شهرداری داریم، چه خوب است که هر کدام از شما با عزم و دودلی و طراحی عالی، کاری را که بر عهده دارید انجام دهید.

وی در خصوص اصلاحات اداری در شهرداری افزود: در خط بازرسی نباید بی عدالتی بروکراسی، سهل انگاری و ظاهر حداقلی داشته باشیم و ناراحتیم، در کار و حرف مردم زندگی می کنیم، خودمان را در نظر بگیریم. بندگان واقعی مردم».

بر اساس گزارش های مردمی سازمان بازرسی شهرداری تهران، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه برای خدمت رسانی به مردم آمده ایم، ادامه داد: در سازمان بازرسی دیدیم که زحمتی نیست. و در چند ماه اخیر همه سختی ها و تعددها رخ داده است، اما تا اینجای کار هر روز پیش رفته ایم که ممکن است تحولی جدی در مجموعه ایجاد شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا