اجتماع و خانواده

«دور از همی»؛ هدیه یلدایی مردم به کادر درمان

مدیر حساب های عمومی واحد رویه های پزشکی با تأکید بر عدم نیاز به زمان valde در کرونا ، گفت: مردم می توانند شبانه فایلهای صوتی ، پیام ها ، شعرها ، داستان ها و سایر سیستم های پزشکی را از valde و سیستم پزشکی ارسال کنند. پزشکان و پرستاران گزارشهای شبانه موفقی را در بیمارستانها تهیه می کنند.

دکتر. حسین کرمانپور – پزشک نمایشگاه در گفتگو با تی تی آنلاین ؛ وی با اشاره به کار شبانه و نداشتن دورهمی در والد گفت: “از من س whatال شد آنچه گفته شد که بارها قبل از منصوب شدن گفته شده است ، و هر کسی می داند که در شکوه یک مرد تا چه حد از منشا خطرات فاصله دارد و اولین مورد از دورهام های دورهمی بود.” این دوره از زمان که گاهی اوقات در مجمع اجرا می شود ، گاهی اوقات به سختی می تواند کلاس درس داشته باشد. همه اینها منبع قالب ریزی مداوم هستند. اگر تاج را از زمان اندازه گیری بردارید ، توسط قدرت کنترل می شود.

وی با بیان اینکه در هیچ کجا به جز در چند کشور جهان قادر به حفظ وضعیت خود در آن زمان نیستیم ، افزود: “از زمان حوزه خصوصی مردان و جوامع که بیشترین محبوبیت را دارند ، از مردم بخواهید آنها را مجبور نکنند.”

کرمانپور ادامه داد: “البته ، شب valde فقط بهانه بود و این برای نجات مردم است ، حتی اگر از پروتکل هایی تا این حد پیروی کند ، تا ممکن است به هم نزدیک شوند ، شما که نجات داده اید در اینجا دیگر نیازی به وسط کارها نیست ، از رسانه های دیداری و شنیداری است ، تا مردم احساس سرگرمی کنند و نبردها را طراحی کنند. به عنوان مثال: وزیر ارتباطات باید گزارش دهد تا ببیند علاقه شبکه های اجتماعی 50٪ است یا رایگان نخواهد بود که گزارش دهد که تماس تلفنی شبانه valde از طریق یک پیام کوتاه باید رایگان باشد و 50 یا 60٪ تخفیف برای ارتباطات ویدیویی اینترنتی ارائه دهد.

وی افزود: در همان زمان ، برنامه تلویزیونی ما به صورت مردمی پخش می شود. به عبارت دیگر ، از افسانه های نمایش های تلویزیونی در خانه بودن آنها استفاده کنید. زیرا ، مسئله این است که من باید انجام دهم که ممکن است برای مردم راحت تر باشد.

کرمان پور تأکید کرد: زمان شب دو برابر خطر دارد ، یعنی جستجوی بزرگترها. برای افرادی که از خانه قدیمی بازدید می کنند. ، با این حال ، اگر آنها بخواهند پیشگویی را رعایت نکنند ، شب ، پس از یک واحد ارزش: تعداد 10 تا 15 ژانویه ، پیرمردهای مردم افزایش می یابد. تاج پیرمردها کمتر از تاج مردان جوان است تا در برابر خطر قریب الوقوع مقاومت کنند.

وی گفت: “خدای نکرده ، خانواده های آنها ، اگر کلاً موافق نیستند ، به شما یادآوری می کنم که یک نوع ضرورت را انتخاب کنید ، آن ماسک تهویه مطبوع را مشاهده کنید.” البته این طرح کاملاً پوچ است. در همان زمان ، به نظر می رسد عملکردهایی که عصر انجام می دهیم ارزش دارد. به عنوان مثال ، همه کسانی که ساز می نوازند و در خیابان های شهر می توانند مردم و پیام آور خوبی را که شب بود ، با یک والد ، داستان را برای مردم در خیابان ها ، و برای کسانی که از طریق آهنگ ها عبور می کنند ، و برای شهرستانها ، به طور خلاصه ، چه چیزی برای او هستم و برای این مردم بازیابی می کنم. اکنون زمانی است که مردم می توانند از آن پنجره بیرون بیایند ، خوش شانس و خوشبخت.

کرمانپور و از مردم خواست فایل های صوتی ، پیام ها ، آهنگ ها ، مانند داستان های کوتاه ، و هرگونه اقدامات پزشکی Whatsapp 09128349476 valde را در شب ارسال کنند ، و اقدامات پزشکی را که پزشکان و پرستاران برای ارسال مطالب امشب در بیمارستان ها ارسال می کنند. برای اطمینان از اینکه کادر پزشکی ما در بیمارستان ها ، مراکز درمانی نیمه شب شب هستند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا