استان ها

دپوی ۴۵۰۰ تن کالای اساسی در بندر امام / آمادگی ترخیص روزانه ۳ هزار کامیون

تی تی آنلاین / خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه حدود 4/5 میلیون تن کالای اساسی ذخیره شده در بندر امام خمینی (ره) گفت: این بندر آماده پاکسازی 3000 موز در روز است اما به دلیل مشکلات فراوان فقط روزانه حدود 1120 موز دور ریخته می شود. “این اتفاق می افتد.

قاسم سلیمان ، دشتکی در جلسه ستاد تنظیم بازار خوزستان ، که امروز (10 آنلاین) در اهواز برگزار شد ، گفت: امسال سطل در خوزستان کم بود و بنابراین ما با محدودیت منابع آب و برخی محصولات مخالفیم ، از جمله برنج ، محدود ما ..

به گزارش تی تی آنلاین ، وی افزود: در بحث خسارات وارد شده از طغیان خوزستان کشاورزان هستند ، بسیاری از کلماتی که هنوز برای کشاورزان مشکل ساز پرداخت نشده است.

استاندار خوزستان ، گفت: برخی از خسارات ، که رهبران مناطق و کشورها در شکل جدید تقدیس هستند ، کشاورزان باتجربه هنوز پرداخت نشده اند. با توجه به میزان 37٪ خسارت هنوز توسط کشاورزان خوزستانی وارد نشده است و شکایت کشاورزان در این باره موجه است.

سلیمانی دشتکی افزود ، وزارت کشاورزی ، آزادی در داخل است ، وزارت بحث که ممکن است به طور جدی مشورت کند و کشاورزان رخ داده است.

توزیع آب استان خوزستان را محدود می کند ، “اگر توزیع به آب آن محدود شود.” کمیته ای باید توسط پیام رسان تشکیل شود تا به وی بگوید خوزستان مدنی است که برای از بین بردن سدها ، آنها در مقابل نمایندگان کشاورزان حاضر می شوند. کشاورزان شرایط را تعیین می کنند و حوضچه هایی که ماهی ها می گویند ، بنابراین ، آیا ما باید هر توصیه ای را انجام دهیم ، اما حداقل ما نمی خواهیم از تشنگی بیشتر ، تمدن و شرایط کشاورزان دور بمانیم.

استاندار خوزستان گفت: تبادل نظر آزاد و سازمان کشاورزی خوزستان باید بتواند برای حل مشکلات در این زمینه به شدت با کشاورزان گفتگو کند.

وی با اشاره به وضعیت بازار برای کاهش سرعت خوزستان ، سلیمان دشتکی گفت: “خوزستان به چشم انداز یک چیز سقوط کرد این است که محل اقامت در یک آرامش و قبل از شرایط خوب است.” خوشبختانه ، این را می توان در بسیاری از چیزهای موجود در بازار یافت ، و نه با حل این مشکل.

با اشاره به انبار برای بازدید از بندر امام خمینی ، گفت: حدود 4 میلیون و 500 هزار تن کالای اساسی ذخیره شده در بندر امام خمینی (ره). 3000 روز افتتاح بندر است ، اما موزها از طریق بسیاری از موزها با مشکل روبرو می شوند و به حدود 1120 موز می رسند.

استاندار خوزستان اظهار داشت: اگر فضولات این شرایط باشد: تعداد آنها و كالاهایی كه در بندر ذخیره می شود ، نه تنها توسط امام خمینی (ره) ، قابل كاهش نیست ، اما هر روز چیزی اضافه می شود انجام خواهد شد. به همین منظور ، معاونین و همکاری مشترک وزارت راه و شهرسازی راه ها ، کامیون هایی را تحمل می کنند که تعداد کالاهایی را که در 1700 کامیون فرود آمده اند ، تحمل می کنند ، اما همچنین لازم است حداقل به 2500 کامیون برسند.

سلیمانی دشتکی گاز اضافه شده به روغن در بازار و ایجاد یک منبع مناسب لوبیا در بازار. او علناً قیمت نفت کمی افزایش یافته است ، اما قیمت برنج اندکی کاهش یافته و سیمان شده است.

وی با اشاره به مرغ در وضعیت بازار گفت: وضعیت جوجه پرهای جوجه کشی طمع ، ذبح و توزیع خوزستان در بازار نسبت به ماه های گذشته است. 230 نفر کشته شدند ، ما امیدواریم که بیش از بازار بتواند با تقسیم هزار استعداد جوانان استان مرغ منجمد و ورود هر روز به برخی از استانها ، تنظیم شود.

استاندار خوزستان با اشاره به قیمت تک قند اضافه شده ، علاوه بر این ، قیمت شکر برای بخش خانگی (8) 500 تومان ، انرژی و انرژی 11 مایل و 500 تومان بود ، اکنون 11 هزار و 500 تومان ارزش دارد شکر برای اندازه گیری رسید. است.

وی گفت: “آیا در گذشته نمك و شكر بسته بندی شده می تواند به صورت عمده یا شكر به صورت آزاد خریداری شود.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا