استان ها

دکتر حسینی:بی توجهی به قرنطینه خانگی، امیکرون را از فرد به خانواده انتقال می دهددکتر.  حسینی: آمیکرون بی خبر از قرنطینه خانه را از خانواده مرد می برد.

رئیس دانشگاه علوم و خدمات پزشکی شیراز در جلسه 488 ستاد مدیریت بیماری کووید 19 در این دانشگاه با هشدار به اینکه اکنون بسیاری از نقاط کشور در وضعیت قرمز قرار دارند، گفت: مهمترین نکته در شرایط فعلی کنترل است. چرخه.” تا انتهای قرنطینه خانه، برای جلوگیری از ابتلا به آن بیماری ها.


به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از فارس دکتر. «سید وحید حسینی» در حالی به مناسبت سالروز شهادت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) گزارش داد: ۲۶ شهر فارس قرمز، هفت شهر نارنجی و سه شهر زرد هستند. این نتیجه مستلزم مشارکت عمومی در مراقبت های بهداشتی و اجرای اقدامات پیشگیرانه است.
این مسئول دانشگاه با بیان اینکه کوچکترین سهل انگاری و عادی بودن برخی افراد می تواند سلامت جامعه را به خطر بیندازد، گفت: ایمنی و اقدامات را رعایت کنید. جامعه تکمیل دوزهای کرونایی واکسن ها یک عامل اساسی در تنظیم توسعه ایمنی عمومی در برابر این بیماری است.
دکتر. حسینی تنها 92 و 88 درصد از جمعیت زیرمجموعه های هدف را گزارش کرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اولین بار، 86 درصد از نیمه دوم قرن دوم و 43 درصد از دوره سوم، واکسن تاج گذاری را در سال های متوالی دریافت کرد: 11 و نیم درصد از افراد پنج تا 12 سال در استان بودند. در برابر این واکسینه شده است. مرض
این مقام ارشد مجموعه است رستگاری فارس لزوم درمان مردم استان را به دلایل جدی‌تری برشمرد و افزود: به دلیل سرعت بالا و مسری بودن نمایشگر جدید آمیکرون، واکسیناسیون به ویژه دریافت دوز سوم باید در اولویت مردم باشد. . پذیرفتن.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:


ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دکمه بازگشت به بالا