بین الملل

دیدار رئیس کمیته روابط خارجی دومای دولتی روسیه با ظریف

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین ، “لئونید اسلوتسکی” رئیس کمیته روابط خارجی امور خارجه روسیه و سفر به تهران ، محمد جواد ظریف صبح امروز (یکشنبه) با وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد. .

دیروز (چهارشنبه ، چهارم مارس) وقتی آنها ملاقات کردند اسلوتسکی در مجلس شورای اسلامی ، محمدباقت قالیباف صحبت می کنند.

قالیباف به توافق نامه های استراتژیک بین دو کشور و تبدیل آن از دیدار بزرگ با رهبر اصلی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در تهران در مورد لزوم افزایش سطح همکاری دو کشور از جمله از جمله همکاری های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی بین ایران و روسیه. 11 و تأکید کرد که مجلس آماده همکاری گسترده پارلمان ها با روسیه است.

من درباره مجلس شورای اسلامی صحبت می کنم ، که همکاری سیاسی سطح بین روسیه و ایران را نیز نامیده می شود ، همچنین باید گفت: “دو کشور به طور کلی می توانند فرصتی پیش رو باشند ، که به نفع مردم است.”

کمیته روابط خارجی و رئیس دفتر امور خارجه روسیه ، و گفت که ایران از همان ابتدا در حال دیدن است که یک افتخار اهمیت روابط روسیه و ایران را نشان می دهد. کشور موز؛ در واقع ، این می تواند سهم بسزایی در همکاری در توسعه کشور وی و مجالس دو کشور در پروژه های استراتژیک بین آنها بگذارد.

امپراتور محمد جواد ظریف اخیراً (31 مارس) به یکی از مسکو سفر کرده و یک ساعت مکالمه تلفنی با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و همتای روس خود ، سرگئی لاوروف برگزار کرده است.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا