استان ها

رأی‌اولی‌ها را در جهت انتخاب اصلح کمک می‌کنیم

تی تی آنلاین / همدان دبیرکل نسل جدید قبل از نیروهای مسلح انقلابی استان همدان گفت: “ما مصمم هستیم که از حق رأی گیری در انتخابات 1400 حمایت کنیم معیارهای خاصی وجود دارد تا اعضای شورای شهر را انتخاب کنیم همه کاندیداهای جوان برای انتخابات شوراها قبل از شرکت. ”

بابا طاها روز یکشنبه ، 16 مه ، به خبرنگاران گفت: “و جو سیاسی همیشه در همه اقشار جامعه شکل نگرفته است ، اما ما باید آرا those افراد اول و یک کودک را در نظر بگیریم”.

وی با تشریح چگونگی تشکیل مجمع ، گفت: “همیشه یک دلیل وجود دارد که رأی عدم توافق در انتخابات نیست و نمی تواند فرم را برای تعیین معیارهای انتخاب و افراد مناسب قرار دهد.”

وی گفت: هفت ماه پیش ، ما در این زمینه مطالعه و مشاوره را آغاز کردیم و سرانجام تصمیم گرفتیم نسل جدید قبل از نیروهای مسلح انقلابی را با هدف اعلام معیارهای مهم داوطلبان برای رای دادن به اولین و افزایش اسقف های آنها تشکیل دهیم. سواد صرع “

بابا توضیح داد که 36 برای تعیین معیارهای نامزدهای انتخابات شورای شهر برای معیارهای انتخاب مانند پذیرش ، تعهد ، تخصص و سطح پوشش نامزدی که شایسته حضور در شورای شهر است ، با معیارهایی که ما باید انتخاب کنیم.

وی گفت: ما از کلیه کاندیداهای جوان استان دعوت می کنیم تا در جبهه شرکت کرده و از لیست به شورای شهر 11 نفره انتخاب شوند ، ما در سه مرحله مکالمه ، آزمون های توسعه یافته و شرکت تخصصی برابر با 10 متخصص مدیریت شهری داریم.

دبیرکل نسل جدید قبل از نیروهای انقلابی از استان همدان و در مورد سیاست های این کلیسا صحبت کرد انتخابات ریاست جمهوری این است که نسل جدید در صفحه اول قرار دارد از کاندیدای ستاد مردمی انقلابی پشتیبانی می کند که همه شهرهای آرای اولیه را در نظر دارد برای کاندیدا

وی با بیان اینکه تصور می شود Fusce پیش از تولد دوباره به عنوان یک خلبان در چهار استان عمل می کند ، افزود: در حال حاضر نام استانها ، به طور قطع مشخص نیست ، مرکز آن در منطقه است ، در حالی که اکباتانا استان ، و تا آنجا که قادر هستم ، كاتب بودم: و او گفت ، اما در نقطه خاصی كار می كند ، درصورتی كه دیگر من نباشم در جبهه ، آرا to اول را كنار بگذارم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا