استان ها

رئیس کل دادگستری همدان: ایجاد مجتمع قضایی ویژه اطفال ضروری است

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین همدان ، دکتر امپراطور محمد رضا عدالتخواه در حاشیه پاییز مدرسه و اولین پسر قانونی که به میزبانی استان همدان برگزار می شود و بصورت آنلاین برگزار می شود ، “قانون و قضات برای محافظت از حقوق کودکان باتجربه” نامیده می شود.

وی افزود ، “با این وجود ، به دلیل کمبود امکانات ویژه با هدف ایجاد تصمیمات پیچیده در تمام استانها ، تا تحقق نهایی این برنامه است.”

عدالتخواه به من هشدار داد: در مارس 1993 ، وی مجوز جمهوری اسلامی اسلامی مجلس شورای اسلامی را دریافت كرد كه این فرقه برای تقسیم آن به بخشی از تملك رعایت قوانین و حقوق كودك در خدمت در خانه و همچنین احكام شرعی احكام رسید. اما این جامع نیست ، اما پسران و جوانان قوانین حاکم بر حقوق این کشورها هستند.

رئیس کل دادگستری و استان همدان ، با بیان اینکه غیرانتقادی بودن این مزیت تا حدی است که مزایای رعایت نظرات کودکان ، و همچنین حق زندگی ، بقا و رشد چهار حق کودک است که کودک باید در این حقوق حضور یابد این حقوق بسیار در قانون داخلی کشور ما است و همچنین برای کمک به مادر و جنین در تولد قوانین ثابت مورد نیاز است.

عدالتخواه ادعا کرد که از حقوق کودکان محافظت می کند ، باید توجه ویژه ای به این خطر شود که کودکان و نوجوانان ، کودکان در زمینه های بهداشتی ، جسمی و روحی قرار دارند ، همچنین امنیت ، اخلاق و شرایط آموزشی را می توان تهدید کرد و لمس کرد.

مجله طلاق همچنین وی به این تجمل و لذت ، رنج بی بند و باری از بیماریهای بدن ، خطر انجام دهندگان كودكان ، یا یكی از والدین یا نیروهای شخصی خود برای تجارت با تولد روح اشاره می كند ، از مردان جوان مورد سرقت قرار گرفت ، كه به دلیل تخریب سو abuse استفاده از حقوق كودك از بین رفته است از دیگر سوالات زن فاحشه ، كودك است.

رئیس کل دادگستری و استان همدان همچنین به موضوع محافظت ضعیف و عدم ثبت رحم مادر و متولد شدن محرومیت از کودک در حق تحصیل والدین ، ​​به عنوان عواملی برای کودکان و نوجوانان در معرض خطر اشاره کرد و گفت: از این رو وحدت همه بخشهای لازم برای حمایت از حقوق کودکان.

عدالتخواه ادامه داد: علاوه بر مفاد قانون مربوط به حمایت از کودکان و نوجوانان ، نگهبانان مرتبط با آنها ، به ویژه قضات ، دستیاران و مشاوران در برخورد با کودکان به لطف ، بردباری و پایداری رفتار می کنند. برای مهربانی و مراقبت

گفته تقاضا در مورد مقامات اداری و فرزندان دارای و غیره این می تواند از مفاهیم آموزش استفاده کند و کودکان در معرض خطر هستند.

رئیس کل دادگستری و استان همدان با اشاره به اینکه می تواند استاندارد مناسبی برای فضا در قالب دادگستری نوجوانان باشد که شامل رسیدگی بیشتر و مناسب تری به پرونده های حقوق کودکان و نوجوانان در جامعه امروز است ، اظهار داشت: متاسفانه در این زمینه بزرگترین استان کشور به دلیل کمبود امکانات ویژه از این مجتمع ها محروم هستند.

عدالتخواه ادامه داد: “بله ، قوانینی برای حمایت از کودکان تصویب شد ، به میزانی که سازنده کلاس سوم قاچاق کودک را در اختیار داشت. از طرف دیگر ، قضات ورزیده نیز در این زمینه فعال بودند ، اما به دلیل کمبود امکانات برای به دست آوردن مجتمع های قضایی ، آنها را آزاد کرد کمک.

و شاهزاده عدالت ، و به اكباتانا در استان ادامه داد: “متأسفانه ، در روزهای اخیر ، هنگامی كه او ثابت شده است ، برخی از مادران به دنبال زایمان خود برای آزاد شدن در 30 نوامبر 1999 هستند ، او فکر كرد كه آنها در تاریخ تولد فرزند او هستند ، به تو و آسیب رساندن به آن نمی تواند ، با متخصصان تولد کودک را در حالتی جشن بگیرید که جنین در آینده رشد نمی کند و از نظر مشکلات جسمی اعصاب مغزی منطقی خواهد بود.

عدالتخواه افزود: “انتظار می رود تعیین زمان قدیم ، بدون توجه به وضعیت جنین و آسیب مادر و دختر ، به والدین منجر شود ، اگر آنها بخواهند بر اساس سلامت کودک عمل کنند.”

48

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا