اجتماع و خانواده

راه‌های پیشگیری از ناباروری مردان / نقش کرونا در ناباروری

به كسی كه از كلمه ای از سایر عوامل مingثر در تأمین ناباروری مردان برای تأیید این پیشنهاد گفته است ، و فقط به یكی از آنها گفته شد كه هيچ كدام از اعضای هيئت علمی و عضو م Instituteسسه تحقيقات رویان و در بخشهایی از عفونت Covid 19 در ناباروری مردانه.

دکتر فرامرز فرهی ، متخصص ارولوژی در همان زمان هفته در مصاحبه ای با تی تی آنلاین نجات مردان. این موقعیت ناباروری ، وی گفت: “هر ساله می توانید زوجی را که به عنوان طراح در نظر گرفته شده امتحان کنید به خصوص امروز ، سالهای ازدواج فراوان احتمالات را افزایش می دهد.

افزایش سن مردان دارای باروری ممکن است کاهش یابد

وی گفت: “اوج 25 سال است.” “با افزایش سن ، شانس بارداری شما به تدریج کاهش می یابد و همچنین این گزارش برای مردان و فرزندان آنها پس از یک اختلال ضعف نسبی و 40 سالگی محدودیت سنی برای باروری مردان ندارد.

توصیه های پیشگیری و مراقبت از بیماری پستان در مردان

خلاقیت دکتر فرهی نشان داده می شود که بیماری با توجه به برخی بیماری ها بدخلقی دارد ، از جمله اینکه یکی از نقص ها به پایین منتقل نمی شود ، همراه با تولد یک بیماری است. در چنین حالتی ، مسئله والدین باید در همان زمان به پزشک مراجعه کنند ، در صورت مشاهده ، در صورت لزوم عمل جراحی انجام نمی شود. همانطور که در تعداد کودکان در این سن و آنچه بین این دو وجود دارد معمولاً توسط این هنر انجام می شود ، اگر لازم باشد از خطر ابتلا به یک بیضه جلوگیری کند ، بی ارزش می شود.

عنصر بعدی بر ناباروری مردان تأثیر می گذارد ، سابقه ناباروری در بستگان درجه یک وجود دارد. افزونه.

آنها گفتند که فرهی در مردان و سن بلوغ به طور متفاوتی بیان می کند ، افراد در سن بلوغ از 16 تا 17 سال تا 25 سال متغیر هستند. در این زمینه ، به خانواده های فضیلت توصیه کنید ، اگر من به دست راست آمدم ، یا به دنبال جنسیت مرد ، روزهای جوانی من نیستم ، این نشان دهنده تأخیر است ، و این در کودکی او … همانطور که من به یک متخصص مراجعه کنید

سپس او به یک بیماری واریکوسل اورولوژیست مبتلا شده است تا ناباروری در مردان باقی بماند واریس اطراف بیضه ها و بزرگ شدن چپ به طور کلی رخ دهد. واریس به عنوان شاهد. در رگها و رگهای واریسی ، نوعی بزرگترین ضرورت برای یک پا متورم ، مردان جوان است. بنابراین ، مرد جوان ، شاهدان به راحتی درک می شوند واریکوسل می داند که او بسیار مهم است. در اینجا توصیه می شود که یک متخصص.

وی گفت: واریکوسل یک بیماری شایع است. “15 درصد از مردان بدون درد ممکن است دچار رگهای واریسی بیضه شوند تا رگهای خونی اطراف بیضه را گشاد کنند. همچنین ممکن است به راحتی در بقیه عمر خود از واریکوسل ساخته شده و یا مطلع شوند” در مراکز ، شیوع بیماری با این میزان تا 40٪ افزایش می یابد. واریکوسل همچنین با صدمه زدن به بذر تولید چیزها دلیل ناباروری است.

عوامل اکتسابی م affectثر بر ناباروری مردان

موسسه تحقیقاتی رویان همچنین یکی از اعضای عملیاتی را که فاکتورهای اکتسابی را در ناباروری مردان مثر دانسته در نظر گرفت و گفت: “این یک سری عوامل اکتسابی است و هیچ ارتباطی با بیماری یا ژن تولد ندارد” عواملی مانند سیگار کشیدن ، الکل مصرف ، و چاقی در محیط گرم می تواند کارواش و حیوانات را از نانوایی ها تشدید کند ، شرایطی که با ضعف این دانه ها تشدید می شود.

فلوشیپ بیماریهای دستگاه ادراری با بیان اینکه “ضعف منی” گفت: “من امیدوارم که ضعف مردی نباشد که از نظر جنسی ضعیف باشد.”

تاج تاثیری بر ناباروری مردان است

وی گفت ، با دقت بیشتر جنگ ، در مقایسه با سایر علل ، می توان از بروز ناباروری مردان جلوگیری کرد ، در صورتی که عفونت ها قادر به مراقبت از سلامت سیستم تولید مثل در تولید بیمار باشند ، می تواند پیشگیری شود.

19 فرهی با اشاره به عفونت Covid عامل جدیدی که بر ناباروری مردان مingثر است ، گفت: “این عفونت مورد جدیدی است که ما در سال متفاوت از ضایعات دستگاه تناسلی با آن روبرو هستیم که باعث می شود مراقبت در استفاده از ویروس Covid-19 باعث آلودگی دستگاه تنفسی شود.” دستگاه است که معمولا ریه ها نمی توانند آلوده شاهدان تحریک سیستم ایمنی بدن برای تولید اسپرم.

اما وی هشدار داد: “به افرادی که از بیماری ویروس کرونا قلب بهبود یافته اند ، توصیه می شود که تولید دانه خود را در طولانی مدت کنترل کنند ، در طی دوره بیماری ناشناخته است و از آنجا که این ماده برای درصد زیادی از گلبول های سفید خون تخلیه می شود آنها را تقویت کنید.

فرهی عفونت ویروس زگیل تناسلی (HPV) و موارد دیگری را که روی باروری مردان تأثیر می گذارد ، معرفی کرد که البته قابل پیشگیری است.

وقتی دو نفر شروع به درمان ناباروری می کنند

در قسمت آخر ، موسسه تحقیقات رویان در عضو هیئت علمی در درمان زوجین ، ناباروری توصیه می شود ، معاینه باید در اول شخص انجام شود و با چند سوال ، آزمایش و معاینه فیزیکی ، تشخیص معمولاً مشخص می شود. با این حال ، زنان باید معاینه دقیق تر ، سونوگرافی و عکس از لوله های رحمی داشته باشند.

وی گفت: “متأسفانه ، علی رغم پیشرفت علمی ، هنوز بسیاری از ناشناخته های α وجود دارد كه باقیمانده بذر و غیره هستند ، به دلیل توانایی آنها در یافتن و درمان شناخته نشده اند.” آنها همچنین باید پدر باشند ، اما لازم است قبل از لقاح مصنوعی ، پزشک بتواند کیفیت اسپرم را بهبود بخشد تا حتی با دارو ، در صورت لزوم با کمک لقاح مصنوعی و جراحی ، شانس موفقیت را افزایش دهد.

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر فرامرز فرهی که از “یک قطعه زوج نابارور” ، پنجمین کنگره سلامت مرد صحبت می کند ؛ همچنین ، با اشاره به کیفیت و اهمیت اسپرم در باروری امنیت ، گفت: لازم به ذکر است که در حال حاضر رئیس ژن های بومی است ، مانند همچنین 50٪ از ژن جنین وجود دارد. همچنین شواهدی وجود دارد که ژن بومی نیز در جفت ، ستونها نقش دارد ، بنابراین کیفیت اسپرم عامل بسیار مهمی در موفقیت لقاح و لقاح مصنوعی برای سلامتی و آینده کودک است.

لازم به ذکر است که پنجمین نشست سلامت انسان ها در روز چهارشنبه و طبق این سال تا 20 فوریه شنبه ، 2 آوریل برگزار می شود. همچنین ، از طریق https://vc1.vums.ac.ir/salamat در جلسه عمومی صفحات درب شرکت کنید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا