استان ها

راه اندازی «خانه های هلال» در خوزستان/ ضرورت اعمال مدیریت اجتماع محور برای مبارزه با کرونا

به گزارش خبرنگار تی تی آنلاین از آبادان ، عصر علی خدادادی در جلسه لورم برای رعایت دستورالعمل های ایمنی کمتر تاج گذاری ، که با حضور جمعی از شیوخ و سران قبایل ، سرهنگ عساکره مشاور و رئیس سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ، علی ، خدادادی ، مدیرکل جمعیت هلال احمر ستوان بزرگتر هجریان سپاه آبادان ، آرش یالالی معاون بهداشت ، خدمات بهداشتی آبادان و مسئولان حوزه بهداشت در سالن جلسات معاون بهداشت دانشکده آبادان برگزار شد علوم پزشکی ، گفت: ما بندگان خدا و نگهبانان خود هستیم. این کار به نام این است که مردم بیش از هر چیز به جامعه ، نیازهای جامعه و حتی در میان بزرگان و به آنها ، ایمن بمانند.

وی گفت: “ویروس کرونا برای عموم مردم ، از جمله رهبران قبایل و شیوخ مضر است ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا از آنها محافظت کنیم.” یکی از کارها و تعهداتی که ما در حال انجام آن هستیم ، بسیار زیاد از آن استفاده خواهد کرد و در واقع قدرت و توانایی شیوخ ، میزبان بزرگ و شاهزادگان قبایل تأیید می شود و باید رعایت آن صرفه جویی شود برای راهنمایی های مستقیم مردم و کمک برای تأمین و راهپیمایی برای تأمین نیازهای اساسی آنها ، مراقبت ، به ویژه در روح خودمان در سخت ترین و دشوارترین چیزهایی که برای آنها عزیز است.

و او گفت ، “شکوه و عظمت مرد ستاد ، ثابت برای ایمنی نیروها ، درجه ها و مکان های اجتماعات ، استانها و هلال احمر ، و غیره ، همه در یک زمان برای ایجاد یک امن ، و آزادی صدمه به محیط زیست ، مردم ، و به جز همکاری برای تحقق این امر ، حمایت از همه همدلی و دلسوزی من نمی توانم. اگر این کار را نکنید ، تأمین نیازهای اساسی مانند تماشاگران ؛ با مشروبات الکلی و روش زندگی ، بسته های مورد نیاز خانواده ها ، در صورت نیاز ، یا همانطور که درگیر تاج هستند ، غیر ممکن خواهد بود ، غلبه بر شرایط دشوار فعلی غیرممکن است ، تلاش برای پاسخگویی به خواسته های این ایمنی است دستورالعمل ها ، بیایید در حالی که موقعیت بعد ، در ، و با خیال راحت برسیم ، اجرا کنیم.

مدیرکل جمعیت هلال احمر خوزستان و اکنون وضعیت استان خوزستان اظهار داشت ، که جای تعجب دارد. شرایط فعلی از نظر شرایط گسترش سال گذشته تاج جاروب شده بسیار شبیه رودخانه در استان است و این واقعیت ، و خسارت جدی به مردم وارد شده و امکانات موجود در استان از.

خدادادی ، این وضعیت فعلی در حوزه سلامت رودخانه جامعه ما بود و پس از درمان ، سپاه ، شهرداری ها ، ادارات و استان ها به طور جدی سعی در مقابله با برنامه ریزی صحیح برای اجرای شهید سلیمانی داشتند.

و او گفت: “در ایالت ، به رودخانه ، آلپ ، بارو ، در مقابل صعود به جلال ، اکنون تشکیل شده است ، و اگر شکسته شود ، و از طریق آن من برای ما چه بلایای غیرقابل کنترل را انجام می دهم ، و همه ما تلاش برای بررسی است ، که نباید انجام شود ، و این جهت پشتیبانی است ، با شیوخ و شاهزادگان قبایل “. هیچ اقدامی لازم نیست

و وی افزود: “اکنون ، این است که در این دو هفته آخر سال ، با کمک یکدیگر ، با هویت الزامات و یک ماده اولیه ، و علیه آنها ظاهر شد: ما شرایط را فراهم می کنیم و بخاطر انتقال آسان از وضعیت موجود. “

وی افزود: “در شرایط فعلی ، و نتیجه” بر اساس مدیریت دولتی ، در نظر گرفته شده است و یک تصمیم باید به یکدیگر کمک کند. البته ، برای دستیابی به اهداف سران پیشگیرانه قبایل مردم ، و او نمی تواند بدون حضور دستان خود باشد. باید نقش بسیار مهمی داشته باشد و گروههای اجتماعی فعال در مدرسه علوم پزشکی ، استان ، در نبردی نادرست سپاه و سایر سازمانها برای انسان.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا