فرهنگ و هنر

ربیعی: سیاستگذاری در زمینه پروتکلهای اعزام خبرنگاران به ماموریت باید پیگیری شود

یک مترجم فرماندهی ، گفت که سیاست های تجدید نظر در زمینه ماموریت و پروتکل های ارسال روزنامه نگاران باید توسط اتحادیه های کارگری به طور جدی دنبال شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، علی ربیعت سخنگوی دولت عصر سه شنبه در مراسم یادبود خبرنگار محیط زیست تی تی آنلاین ، مهشاد کریمی ، که در واژگونی اتوبوس حامل روزنامه نگاران در استان آذربایجان غربی جان خود را از دست داد ، گفت: “من انتظار حضور تلخ کودکان تی تی آنلاین را دارم. وی گفت: “این کار را نکن.” ارسال پروتکلها “.

وی در مورد دشواری اقدامات روزنامه نگاران گفت: “اما مردم همیشه شرایط کاری دشوار دارند. این روز مهشاد ریحانه خواهد رفت ، و راه خود را رفت ، و تمام زحمات آن ، و به جان پسران پسرانشان ، نیمی از مدتها دور آن نشسته بودند.

با 17000 مورد در سال 1998 ، نشان دادن راه امپراتوری ، صحبت کردن همان ، بیشتر باید توجه داشت که امروز ، و کار آموزش ، فرهنگ و تجربی سازی مدرن و خون و دو چیز خون وجود دارد راهی که ما هستیم ، تا شما از عزیزان سیاست ها نباشید. ما به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که در روز آخر کار کنیم و تلفات کمتری داشته باشیم.

رابیت گفت: “من می دانم که والدین مهشاد کریمی سختی هایی را پشت سر می گذارند.” “وقتی یک مرگ فقط یک نفر به زیر زمین نمی رود ، بلکه خاطراتی وجود دارد که در زیر زمین است.” آنها ممکن است خود را به ما نزدیک کنند ، تا به امروز به خانواده های مفقودین تسلیت بگویند.

وی افزود: “ما به قربانیان این حادثه تسلیت گفته و به تخریب خبرنگاران تسلیت می گوییم و معذرت خواهی از اتوبوس می تواند ناشی از نقص باشد.”

در پایان ، دولت گفت شخصی صحبت می کند و مهشاد کریمی ریحانه یاسین زندگی مردم را بهتر می کند. او درباره بوی گل و حیوانات ، و هر کیفیت زندگی ، و مطمئناً نحوه زندگی همه افراد در زندگی ما و عزیزانشان ، با همسرش فاطمه زهرا (س) نوشت.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا