حوادث

رسیدگی به مسائل حاشیه شهرها و برخورد با اراذل و اوباش در اولویت برنامه‌های ناجا

رهبر ناجا با تأکید بر لزوم محبوبیت مسئولان با قاطعانه متخلفان برای توجه به اردوگاه جهادی حفاظت ، گفت: در جلسه امور پروردگار امر به عمل با اقتدار در هنگام اراذل و اوباش ، یک اولویت در برنامه ریزی.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار حسین اشتری اما در جلسه فرماندهان پلیس خراسان رضوی که در آن افراد آنلاین بود ، پائول قصد داشت در وسط مقر شهید سلیمان در مشهد با اشاره به اینکه وی از خراسان رضوی یک ویژگی خاص در جهان است ، و جهان اسلام مرکز معنوی و فرهنگی است که گفته می شود و از مقدسات و اطمینان از امنیت استان خراسان رضوی مشهد یکی از سفارشات نیروی انتظامی است.

رهبر ناجا با تاكید بر اشراف اطلاعاتی مسائل ، اظهار داشت: “رسیدگی به مشكلات حاشیه نشینی در مورد حاكمان و نقاط بد قبل از شورا ، و این برای روشن كردن دموكراسی پلیس و اقدامات قاطع بسیار مهم است.” وقتی مجرمان.

و گروهی از ایست های بازرسی پلیس در اشتری نقش نیروی پلیس را بسیار بزرگ توصیف كردند و گفتند: “و رفتار بهتر مردم روم اندكی در مورد آنچه كه می توان اقدامات رهبر اصلی را جدی تلقی كرد”.

رهبر سرویس ناجا آرزو دارد که یک برنامه عملیاتی ویژه پلیس را برای نوروز ، در سال 1400 اختصاص دهد و گفت: “با توجه به اوضاع علیه ما نوروز با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود.”

در قسمت بعدی دعای او باید: اشتری گفته شده است ، در استخدام نیروهای خود ، باید به منظور جذب آنها در بخشهای مقدس برای اعضای آن ، توجه به ضرورت دفاع از پایگاه ارتباطی جهاد جهادی برای رفتن ، باید در نظر گرفت. و در این مورد به بسیاری از مردم بگویید.

در پایان امپراطور ناجا بر حرفه ای بودن پلیس و تعالی ایمان و معنویت از حضور در نیروی انتظامی تأکید کرد و با تشکر از فرماندهان و پرسنل استان خراسان رضوی که در جلسه آنلاین شرکت کردند (به مصاحبه مراجعه کنید) .

براساس اخبار پلیس این وب سایت ، در ابتدای استان ، فرمانده محمد کاظم تقوی سردار – ناخدا استان خراسان رضوی – رضوی و استدلال های گزارش ، وی همچنین اقدامات پلیس را به همراه داشته است و مشاوره گرفته شد

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا