فرهنگ و هنر

رضا عطاران: امیدوارم روزهای خوب را ببینیم

رضا عطاران از کشته شدگان ابراز تاسف کرد و علی انصاریان گفت: امیدوارم بتوانید سریع بگویید و روزهای خوب را ببینید. اگر برای خرید به یک واکسن مراجعه می کنید ، این کار بدون تعصب به نتایج این مواردی که مشاهده خواهید کرد ، انجام نمی شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، آخرین فیلم روح الله حجازی ، “روشن” در پنجمین روز از جشنواره فیلم 30 فجر در 19 بهمن ماه به نمایش در آمد و بازیگران این فیلم و گالوگراچی اکنون با احترام به رسانه ها ، علاقه مندان در برج میلاد ، و کنفرانس مطبوعاتی فیلم فیلم.

رضا عطاران ، عامل اصلی این فیلم ، سینمای رسانه برای دومین بار پس از “شیشلیک” ، به علی انصاریان گفت در جلسه پرسش و پاسخ “روشن” تسلیت این مرگ را تسلیت گفت ، گفت: “من با مهرداد هستم “میناوند) و علی انصاریان خاطرات زیادی نداشتند که باعث شد اولین و تقریبا انصاریان در مجموعه تلویزیونی” شهر در آسمان “دعوت شود و همچنین بسیار جالب بود. اما متأسفانه ، معلوم شد که روزی را خواهم دید که خوب باشد. اگر قرار نیست واکسن خریداری شود ، شما آن را خریداری می کنید و آنها را نمی بینید و من مطمئن هستم که این شرایط با بهبود افراد با سرعت بیشتری انجام می شود.

وی درباره نقشی که در “روشن” بازی کرد افزود: “اولین باری که من یک شخصیت مصمم” روشن یک شخصیت جالب را خواندم و شور و اشتیاق وجود داشت. “روشن” توجه فوق العاده ای به بازی و شخصیت من دارد و باعث جلب توجه من می شود.

بهرامی نوکر سارا: گفته می شود کسی که در مدت کوتاهی در این فیلم ایفای نقش می کند ، در “روشن” بازی می کند ” همچنین ، در این زمینه خسته کننده است. ” روح الله حجازی تصمیم گرفت اثر فیلمنامه را ارائه دهد. در حضور این فیلم رضا عطاران برای پردازش بود.

روح الله حجازی ، مدیر این فیلم ، اصول انتخاب عطاران پسر رزا را که نگارش آن را برای او نوشته بود ، توضیح داد و اگر او این کار را نکرده بود ، فیلم این نیست ، اصلاً اتفاق می افتد.

با رد تفسیر مرگ در فیلم گفته شد كه برخی از نشانه ها كه به نظر می رسد منجر به اعتراض به اقدامات دولت یا وضعیت اوضاع می شود و من فیلمساز سیاسی نیستم و تفسیرهای سیاسی زیادی هم ندارم. س Myال من بیشتر از این است که “روشن” علاقه زیادی به انجام کارهای زیادی داشت و زمانی وجود دارد که ما در آن زندگی می کنیم. این فیلم بیشتر دارای ماهیت اجتماعی و روانکاوی واقعی است و من به آنها علاقه مند هستم.

وی افزود: در حال حاضر مسئله او مرا لمس كرد و نه برای یك ردیف میانی ، و به رده های پایین تر رفت. و مورد اول کار دست من است ، تا بیشتر به روابط انسانی بپردازم و این فیلم از آنجایی که من با تو با مهربانی رفتار کردم ، با موفقیت است. اما در این پاسخ به س theالات ، من فکر می کنم کوچکترین آشنایی با پیوندها ، آنها اکنون هستند ، باید بگویم ، من معتقدم که ممکن است این کار را با همه کسانی که به طور کلی ، دروگر فصول سال را دریافت می کنند ، انجام دهم ، اگرچه تمرکز زیاد بر روی موارد مختلفی است که دولت می تواند داشته باشد. ما از بازیگران درگیر در یک حزب سیاسی دورتر هستیم ، به شرطی که درگیر انقلاب نشویم بلکه بیشتر به دنبال موضوعات اساسی باشیم. به عنوان فیلمساز ، از طرف دولت این دو یا امپراطوری پسر و پسر و کاری که انجام می دهم کاری نکنم که اراده کنم که او باقی بماند.

همانطور که او تدریس می کرد ، و با استفاده از آن از روایت خود در فیلم وزارت حجازی ، کار ساده ای نیست ، اما با خیانت ، آشکار کردن برای انسان ها ، و به نظر می رسد که همه خیانت های زن ، اما در نمایش مجاز نیست؟ او گفت ، هنگامی که در مورد این واقعیت که وزیر پرسیده شد. با درخواست از افراد مربوطه برای تحصیل ، که ما دیگر در کار نیستیم. من قوانین و زمین و همه چیزهایی را که فیلم ها روی آنها قرار دارند می دانم. من فکر می کنم این فیلم تلاش کرده است تا به زبان خاصی صعود کند باعث کمبود استعداد می شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شخصیت “نجیب” شخصیت کنونی ایران است ، گفت ، منتظر نمادی در کار من نیست. چیزهای زیادی وجود داشت که زمانی فقط به یک مکان می رسید: این نشانه ای از ایران است. با این حال ، این موضوع هیچ ارتباطی با تفسیرهای سینما از اعراب ندارد. برای اولین بار ، به وضوح ما را به ضرر قضات ما نشان می دهد ، یا درست انجام می دهیم ، یا برابر نیستیم.

جلسه پرسش و پاسخ ، “روشن” هنگامی که جواد نوروزبیگی (تهیه کننده) ، نازنین سهامی ، سرگل لواسانی (تدوینگر) ، مرتضی نجفی (مدیر مردم) ، سهیل دانششارقی (طراحی صحنه) ، ایمان امیدواری (طراحی لباس) ، بامداد افشار (تدوینگر) )) به ما.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا