ورزش

روایت جهانبخش از رویای بزرگ ایرانیان در آسیا

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی، صحبت های علیرضا جهانبخش را در خصوص حضور ایران در جام ملت های آسیا منتشر کرده است.

جهانبخش پس از دیدار تیم ملی مقابل فلسطین عنوان کرد: ما می دانستیم که چقدر مهم است که مسابقات را به بهترین شکل ممکن آغاز کنیم. سعی کردیم بازی را قوی شروع کنیم و خوشبختانه گل اول را خیلی زود به ثمر رساندیم و این به ما کمک کرد تا اعتماد به نفس داشته باشیم و برای گل های بیشتر تلاش کنیم.

وی ادامه داد: قبل از بازی گفتیم که هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت. ما می دانستیم فلسطین چیزی برای از دست دادن ندارد و آنها آمده بودند تا بهترین کار را انجام دهند و نتیجه بگیرند، اما بچه ها عالی کار کردند.

جهانبخش درباره دیدار مقابل هنگ کنگ خاطرنشان کرد: فکر می کنم هنگ کنگ به نوعی چالش مشابه خواهد بود. آنها بازی اول را باختند، بنابراین می دانند که چقدر مهم است که دوباره بازگردند و تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه برای بازی دوم انجام دهند. سعی می کنیم قدم به قدم و بازی به بازی پیش برویم.

وی ادامه داد: بازی دوم مهم است تا مطمئن شویم که جایگاه خود را در دور بعد تضمین می کنیم. ما در عملکردمان بهبود قابل قبولی خواهیم داشت.به هنگ کنگ احترام می گذاریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در بازی دوم نتیجه بگیریم و به دور دوم صعود کنیم.

هافبک تیم ملی تصریح کرد: اینکه روی تیم ملی فشار وجود دارد، نشانه خوبی است. وقتی روی ما فشار می آید، یعنی توقعات زیادی وجود دارد و کیفیت بالا در تیم وجود دارد. ما به عنوان یک تیم آماده این مسابقات هستیم اما مهمترین چیز این است که بازی به بازی پیش برویم و خوشبختانه در گام اول خوب کار کردیم اما می خواهیم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم زیرا این را می دانیم که در مراحل بعدی بازی ها دشوارتر خواهد بود و ما باید به همه حریفان احترام بگذاریم و تمام تلاش خود را برای خوشحالی مردممان انجام دهیم.

جهانبخش افزود: به خوبی می دانیم که مردم ایران در ایران و در سراسر جهان از ما انتظار دارند که کارهای خوبی انجام دهیم، ما رویاهای بزرگی در سر داریم و مطمئن می شویم برای رسیدن به همه رویاهایمان سخت تلاش می کنیم.

254 251

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا