اجتماع و خانواده

روحانی: اگر هشدارها جدی گرفته نشود، ناگزیر از بازگرداندن محدودیت‌ها خواهیم بود

در حقیقت ، نجات به معنای دقیق ضرورت صدای مداوم ، بر اجرای دستورالعمل ها و ناامیدی آنها در حال حاضر برای مبارزه با گسترش پروتکل ها تاج اربابان کشور ، در استان توسط رئیس جمهور همه چیز است ، و او گفت: برای این ، او سقوط کرد ، و بنابراین یک سفر طولانی ، و من هم لازم نیست که از وظیفه آنها آگاه باشم.

به گزارش تی تی آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه به وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نزدیک شدن به این سطح برای کنترل شیوع بیماری در منطقه قوید 19 گفت: وی در هفته های اخیر در شهرها و استانها در قالب قالب های بیشتری ایجاد کرده است و تجربه خوشبختی منجر به سطح قابل قبولی از کنترل بر شیوع بیماری شده است. از این امر بدیهی است که تاکنون به طور جدی پیروی از پروتکل ها و دستورالعمل ها برای محدود کردن گسترش تاج.

گفته می شود روحانی این است که شرط دیگری نیز وجود دارد این پیروزی در تلاش برای کنترل گسترش تاج نخواهد بود این یک جامع ، به طور موثر همچنین با داده های مداوم از رسانه ها است و باید با نحوه برخورد با رادیو رفتار شود و وی گفت: “اطلاعات گسترده ای در رادیو و تلویزیون است و گوش دادن به فضای مجازی می تواند یک عامل مهم در جذب افراد با آنها باشد تا بتواند سلامتی را حفظ کند. و میزان تأیید بازرسان اجرایی مؤثر و اطمینان از اجرای دستورالعمل ها.

رئیس جمهور در پاسخ به سفر وزیر بهداشت مبنی بر افزایش روزهای اخیر و توانایی در ابتدا ، رئیس جمهور تأکید کرد: این شهرها دارای مشکلات مسافرتی و مشاغل هستند. از این توصیه ها و زیبایی های ایرانی ها این است که بدانید اگر خدای ناکرده و نه خدای نکرده ، در هر نقطه از کشور تحقیر می شوید و در پادگان ، این بیماری را از طرف دیگر احساس اضطراب پدیدار می شود ، مسئولان بازگشت به محدودیت ها خواهند بود که این امر باعث بروز مشکلات جدی برای شهروندان عادی و ضرر اقتصادی خواهد شد. جامعه اعتصاب خواهد کرد

روحانی اضافه کرد: “افتخار دیگر ضرر اقتصادی ندارد و در جستجوی مستمر ، او را تهدید نمی کرد: اما خود را تحویل داد ، با این حال ، ما نجات خود را برای من عزیز داریم و به یک فرد خوشحال رسیدیم ، شما می دانید ، با توجه به لیست مکان هایی که برای مدعی در مورد جدی بودن پرونده به بندگان ، مصلحت نیست ، شیوع این بیماری را با کمک موضوع در دست گرفته است.” آنها باختند.

رئیس جمهور با تأکید بر قدردانی از زحمات و ایثارگران پرسنل پزشکی و بهداشتی کشور ، گفت: محترم ایرانیان باید این نکته را در نظر داشته باشند که به دلیل سخت کوشی و کادر پزشکی کشور برای چند ماه و سخت کوشی که آنها به آرامش خاطر نیاز دارند. ایمنی مردم در مراقبت ، و سپس دویدن ، مگر در مواردی که برای انتخاب شهروندان ضروری است ، رعایت الزامات میله خدا در بهشت ​​، خدا را ببیند؟ خدای نکرده از پروتکل هایی مانند مواد مخدر ، حتی در فرسایش اختلاف بین دوباره رنج و انجام کارها خود استفاده کنید.

تیم های ماهر در گزارش خود به رئیس جمهور و وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با نامه هایی از استان های خوشحال کنترل بیماری در برخی استان های جنوبی و غربی کشور که در آن بیماری دوباره احساس اضطراب ظاهر شده است ، تعیین شده اند. استقرار این تیمها به جز فرصتی برای تجربه این استانها اصلاح شده ، حتی برای اثبات افزایش دامنه مردان مشکوک.

سعید ناماكو اظهار داشت: این تیمها شجاعت و توانایی كاركنان پزشكی را در منطقه ای كه دارای بسیاری از بیماران بحرانی است ، افزایش می دهد و با كاهش تعداد مرگ ، كاهش Dr. روحانی گفت به طور مؤثر و قدردانی.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا