ورزش

رونالدو: کار من در اروپا به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین، کریستیانو رونالدو در مراسم معارفه خود در باشگاه النصر عربستان گفت: کار من در اروپا تمام شده است. من برنده شدم و همه چیز را می خواستم. من در بزرگترین باشگاه های اروپا بازی کرده ام و اکنون می خواهم یک چالش جدید را امتحان کنم.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم درباره انتقال من به عربستان چه بگویند. از این انتقال خوشحال و راضی هستم. من به این تصمیم افتخار می کنم و می خواهم یک چالش جدید در آسیا امتحان کنم.

بازیکن جدید النصر ادامه داد: رفتن به عربستان پایان کار من نیست، لیگ عربستان بسیار رقابتی است و این را می دانم.

او ادامه می دهد: من یک بازیکن مجرد هستم. من همه رکوردها را شکستم و در اینجا رکوردها را ادامه خواهیم داد. “زیرا برای کسانی که من را تکذیب می کنند عادی است، زیرا من تنها مرد هستم.”

رونالد گفت: از برزیل، پرتغال، آمریکا و استرالیا پیشنهادهای زیادی داشتم اما به نصر قول دادم که به اینجا بیایند و به ایمانم ماندم.

فوق ستاره فوتبال جهان اعلام کرد: خیلی ساده است، برای تشویق شدید به اینجا آمده ام، می خواهم اینجا لبخند بزنم و با بردن همه چیز هواداران را تشویق کنم.

رونالدو ادامه داد: “من فقط برای تزئین به اینجا نیامده ام، من اینجا آمده ام تا نظر و نظر مردم عربستان را نسبت به فوتبال تغییر دهم.”

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا