عمومی

روند اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی باید کاهش پیدا کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علی فیروزی شنبه شب در نشست سازمان بین المللی اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری هرمزگان با گزارش برنامه های اعلام شده برای ایجاد 31 هزار شغل در سال جاری در استان هرمزگان اظهار داشت: سال آینده حدود 33 هزار شغل خواهد بود. صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، تجارت و غیره. یک دستگاه ارتباطی باید ایجاد شود و هر معامله به طور جداگانه در مکان های مختلف اعلام می شود.

لزوم ایجاد خدمات یارانه ای و یارانه ای به مشتریان و نیز منابع ارزشمند برای محصولات تولیدی به ویژه در زمینه تولید صنوف می افزاید که ارائه آموزش های مناسب به تولیدکنندگان می تواند ارزش بیشتری را برای آنها به ارمغان آورد.

رئیس اداره هماهنگی اقتصادی هرمزگان گفت: تنها تولید یک محصول تنها 15 درصد ارزش افزوده دارد، اما باید به دو عامل تاثیرگذار بر منحنی بالقوه نمودار توجه کرد که شامل ورودی‌های فروش و بازاریابی، فروش و بازاریابی، تحقیقات است. و توسعه. و غیره مقدار اضافی 85 نیز دارد

فیروزی ادامه داد: بهره برداری از این محصولات مستلزم آن است که انجمن های علمی مستقر در این حوزه می توانند بسیار مفید باشند و دستگاه های اجرایی باید از توان علمی آنها بهره ببرند.

وی همچنین بر تحول تشکل‌های تجاری برای فروش، بازار و بازار محصولات مختلف تاکید کرد و خاطرنشان کرد: بسیاری از فعالان کسب‌وکار حقوق اساسی خود را در قانون تامین اجتماعی، قانون تجارت مبتنی بر منابع و غیره دستکاری می‌کنند. او به دوستش گفت: در تجارت باید تمرینات لازم را انجام داد. زیرا آشنایی آنها با قوانین و حقوق علاوه بر سهولت، منجر به کمتر شدن دعاوی در دادگاه ها می شود.

رئیس کمیته هماهنگی اقتصاد رئیس جمهور هرمزگان نیز در خصوص تسریع راهکارهای گردش نقدینگی و اشتغال زایی گفت: تسریع در روند واگذاری فرصت ها، کاهش زمان و خلاص شدن از دست مسئولان ضروری از جمله موارد جدی است که بانک ها باید به آن توجه کنند. .

عواملی که در این نشست حضور داشتند فیروزی گفت: تولید کامل پتانسیل های راکد تولید استان به زودی منتشر می شود و دستگاه های لازم را برای تشویق اعزام خواهند کرد.

وی با تاکید بر تنظیم دقیق مصوبات بانک‌های عامل برای پرداخت منابع انسانی مشمول یارانه‌های نهادی، گفت: همه بانک‌ها باید تا سقف 500 میلیون دلار را تنها با یک ضامن کارگر و بدون دریافت نامه کسر حقوق پرداخت کنند.

فیروزی افزود: با توجه به اعطای تسهیلات یک مایلی ریالی به موسسه ذخیره، این پیشنهاد دارای ظرفیت دو ضامن شامل کارگر بدون کسر حقوق و بازارنامه با صورتجلسه قبض صیادی خواهد بود که به اطلاع می رساند. دبیرخانه کمیته هماهنگی بانک ها: «همه بانک ها باید این تصمیم را بگیرند.

همچنین با تاکید رئیس هماهنگی اقتصادی استانداری هرمزگان مقرر شد محل نشست ویژه و نحوه عرضه خدمات و محصولات ویژه استان تعیین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا