فرهنگ و هنر

رونمایی از دومین پوستر «جنگل پرتقال»/ ۳۵ هزار مخاطب تماشاگر فیلم خوانساریان شدند

رونمایی از دومین پوستر «جنگل پرتقال»  ۳۵ هزار مخاطب تماشاگر فیلم خوانساریان شدند

با گذشت ۳ هفته از آغاز اکران، دومین پوستر فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» رونمایی شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دومین پوستر فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی که حدود ۳ هفته از آغاز اکران آن می‌گذرد، با طرحی از شکوفه بیاتی رونمایی شد.

این فیلم سینمایی که از زمان نمایش در جشنواره فجر تا اکران عمومی در سینما‌ها با واکنش مثبت منتقدان، سینماگران و رضایت مخاطبان مواجه شده است، یک درام جاده‌ای با تم عاشقانه است که در حس و حال پاییزی شهر تنکابن روایت می‌شود.

در خلاصه داستان «جنگل پرتقال» که از قصه همراهی عشق تا اندوه فراق را در لابه لای خاطرات خاک‌خورده گذشته روایت می‌کند؛ آمده: «سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفق بعد از سال‌ها بیکاری معلم دبیرستان شده، او برای حفظ شغل تازه‌اش ناگزیر به ارائه اصل مدرک تحصیلی است. سهراب بعد از ۱۵ سال به شهر دانشجویی‌اش بازمی‌گردد، اما این سفر آنطور که او فکر می‌کرده پیش نمی‌رود…»

میرسعید مولویان، سارا بهرامی، رضا بهبودی، رضا عموزاد، فراز سرابی، محمدرضا سامیان، داوود فتحعلی‌بیگی، فرشته مرعشی، ارشیا نیک‌بین، حمیدرضا عباسی، زینب شعبانی و حسام نورانی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

پخش «جنگل پرتقال» را موسسه شهر فرنگ برعهده دارد و این فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی و میلاد فیلم است.

 

دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار مخاطب تماشاگر فیلم خوانساریان شدند

دکمه بازگشت به بالا