اجتماع و خانواده

رونمایی از ۶۲ طرح پژوهشی کمیته امداد در حوزه آسیب‌شناسی و اثربخشی خدمات

مراسم کشف 62 مورد از تحقیقات در پردیس کمیته امداد در زمینه آسیب شناسی و اثربخشی آن با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش تی تی آنلاین، سید مرتضی بختیاری وی با اشاره به برداشت افراد و نیازمندان گفت: تجربه 42 ساله کمیته امداد در حمایت از بخش خصوصی بسیار موثر است، اما بررسی راه های خدمت رسانی به مردم با دسترسی، احترام و توانمندسازی ضروری است.

وی تقویت پژوهش را یکی از طرح های مهم حمایتی کمیسیون برشمرد و افزود: در تمامی پروژه ها، پروژه ها، برنامه ریزی و اولویت بندی، اساس اقدام باید بر اساس پژوهش باشد.

فصل یارانه با تاکید بر اینکه هنر و علوم باید با قدرت علمی در زمینه توسعه منابع تقویت شود، ادامه داد: تحقیقات عملی باید انجام شود و اطمینان داریم که 62 مطالعه که متعهد به حمایت خواهند بود، انجام خواهد شد. مهم و مؤثر در موفقیت مأموریت ما است.”

بختیاری کارشناسان داخلی و کارشناسان داخلی کمیته امداد را یکی از علاقمندی های این بررسی ها برشمرد و گفت: مرکز سنجش و شناسایی فقر برای انجام این تحقیقات تشکیل شده است. آگاهی از علل و علل فقر.

وی با اشاره به برخی پراکندگی ها در کشور برای حفظ زندگی خصوصی در کشور، خاطرنشان کرد: پراکندگی مسئولین و دستگاه های خدمات رسان اگر منجر به همت جمعی نشود آسیب زا است و در این مورد ما همکاری و تلاش همگانی را می نامیم. از همه خیریه ها و کمک های مالی برقرار می شود.

مدیرعامل کمیسیون یارانه ها به ضرورت وجود یک مرجع واحد برای رسیدگی به نیازمندان اشاره کرد و گفت: در نتیجه طرح حمایتی یکپارچه طراحی و بانک اطلاعاتی جامع نیازمندان ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بختیاری اظهار داشت: رویکرد کمیته امداد این است که قبل از این که نیازمندان باشند، این نهاد و اقدامی برای کمک به افراد است که در درخواست خود به تعویق نیفتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا