ورزش

رونمایی تیم ملی مدل آلکنو با شکست مقابل ژاپن

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ تیم های ملی والیبال ایران برای مسابقات لیگ دسته اول آسیا یا 15:30 در هر سه ست به عنوان میزبان ژاپن رقابت می کند و در بازی های المپیک شکست خورد.

با توجه به ولادیمیر آلکن در بازی امروز ، محمد شاهنشاه رودخانه طاهر ، میس صالح ، میلاد عبادی پور ، محمد موسوی امپراطور محمد ، علی اصغر مجرد ، امیر غفور و محمد رضا حضرت پور فرمانده ایران بازی را آغاز کردند. سعید معروف به دلیل سرماخوردگی ایران را در یک بازی تیمی قرار نداد.

اولین مجموعه ژاپن 25 تا 19

ژاپنی ها شروع به بازی بهتر می کنند تا هر دو تیم بتوانند به اولین امتیاز فنی فصل به نفع و 6 بر 8 برسند. ژاپنی ها روند خوب هر چه بیشتر افزایش 16 به 10 به نفع امتیاز ژاپن بودند ، هر دو تیم در هر زمان که بخواهند دوباره از کار می افتند. برای آمادگی برای تلاشهای گروه ایتالیایی ، دانش آموزان در اولین آلكین ، اما شاگردان او منبع خوبی برای ذهن نخواهند بود. ست اول با نتیجه 25-19 به سود شاگردان ناکاگاچی به پایان رسید.

اما بدن ژاپن 22 تا 25

شاگردان ناکاگاچی هنوز در ست دوم مسلط هستند. اما وقتی خوشحال شد كه الكنی كه توسط صالحی فیاض قرار داده ، ایران را در مدت كوتاهی تغییر دهد ، با این حال ، بازی البته از نظر ژاپن و امتیاز 8-5 و تیم ها برای اولین بار است وقت در وقت فنی. سپس او توانست امتیاز تیم ایران را 16:15 بهبود ببخشد و عملکرد دانشجویان به سود تیم های فنی آلکن یک بار دیگر در هر زمان شروع شود. ژاپنی هایی که پس از این وقفه به بازی برگشتند می توانند ست دوم را به ثبت برسانند و در نام و در اثر 22 تا 25 ثبت نام کنند.

مجموعه مجموعه؛ 26 ساله از ژاپن ، 24 ساله

در ست سوم تیم ایران بهتر از حریف و توانایی ایجاد اختلاف خوب در امتیازات در ژاپن شروع کرد اما بهتر است بازی مقابل آنها ارائه شود. عملکرد ژاپن از روی زمین و توپ برای ظرفیت ایشیکاوا و ژیلت ژاپنی مناسب است. در موقعیت نهایی ، برخلاف ایران ، تحت صلاحیت خود از حریف قرار گرفت ، اما آلکنای دانش آموزان بی نتیجه تلاش کردند تا در این ست پیروز شوند و ژاپن در ست سوم بازی را برد و 3 بر صفر به سود این تیم به پایان رسید .

ایران باید بازی بعدی خود را فردا روسیه ساعت 14:30 برگزار کند.

بیشتر بخوانید: از بمب ترجمه محصول خبری نیست!

253 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا