بین الملل

رژیم صهیونیستی به‌دنبال تملک دریای سرخ/وعده‌های آمریکا به فلسطینی‌ها تمسخر و توهین به شعور آنهاست

به گزارش گروه بین الملل هانا ، بسام ابوشریف پیش از این گزارشی را که در یک روزنامه منطقه ای الریا منتشر شده است ، نوشت: “یا برخی از رهبران فلسطین ، از جمله رهبران فلسطین ، این مسئله را در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده انتظار دارند.” موضع واشنگتن روشن است و واسطه های خاصی قول داده اند که رئیس سازمان آزادیبخش فلسطین در رام الله فلسطینی ها برخی از سرگرمی ها و حماقت ها را داشته باشد.

بسام ابوشریف

بر اساس این گزارش ، دونالد ترامپ قول داد که مستقیماً ، که بر رئیس جمهور ایالات متحده غلبه کرده است ، اگر انتخاب مکانی که خواستار هدایت خوشرویی او است ، در توسعه طلب صهیونیست تبدیل شود ، و این فراتر از توان من برای جلوگیری از اقدامات دولت فلسطین در کرانه باختری است. همه کارهای دیگر او ، برای دادن پول ، سرمایه گذاری و غیره ساده لوحانه باور نکردند.

وی گفت: “مقاومت فلسطین در برابر توطئه ترامپ آمریکا ، تا فریب این اقدامات را نخورند.” مقاومت روح آمریکایی ها چیست و با هیچ تلاشی اندک ، بنیان های انجام شده را متزلزل کرده است.

با این وجود ، در برابر اراده یک چیز ، یعنی حتی یک قطره فلسطینی ها ، در اعماق دره ها ، مقاومت نمی شود.

بسام ابوشریف ، وی در ادامه س askال کرد ، “چرا نخست وزیر اسرائیل ، بنیامین نتانیاهو ترامپ بود و مکان نقره آنها بود ، و تمام افراد جامعه برای نماز خواندن: و نشانه ای از صلح وجود دارد ، با اکثر کشورها خواهد بود ، آیا این یک عادی بین المللی است و اصول نجات در اسرائیل را ارائه می دهد؟” پاسخی نوشت ، که در واقع روشن است. نتانیاهو با تحقیر و شرمندگی کشورهای عربی را برای تأمین صلح با اسرائیل تحت فشار قرار می دهد و هدف آن زنده ماندن برای چندین سال دیگر در اسرائیل است. گفتن عرب که او ساختار فعلی بازار را رهبری می کند هنوز به اندازه کافی قوی است که از تصویب مشروط اسرائیل آمریکایی زنده بماند.


بیشتر بخوانید:

منطقه صهیونیستی در تلاش است روابط خود را با یمن عادی کند


تحلیلگر فلسطینی نوشت: “سهم واشنگتن و تجهیزات غارت ، اما در حال حاضر مجاز است اسلحه را به تل آویو برسانم و هزینه آن برای کشورها هزینه می شود ، که از جمله دلایل عادی سازی آنهاست.” واشنگتن ، اسرائیل همچنین توانایی رهبری یک ائتلاف نظامی سبز نظامی را دارد که می تواند از واشنگتن تصمیمات یا دستورات حیاتی بگیرد.

ابوشریف در گزارشی گفت: “نتانیاهو می خواهد دریای سرخ را در اسرائیل از طریق دریا ، فرماندهی نظامی و كنترل تنگه های تیران و باب المندب تبدیل كند و آرزوها چون فوتبال و یمن در لیست كشورهایی است كه با اسرائیل طرف هستند.” نتانیاهو می خواهد با روش های ویژه صهیونیستی ایران ، از جمله حمایت مالی دولت تروریست از فتنه سعودی ، وارد منطقه جنگی شود.

تنگه باب المندب

تنگه باب المندب

وی افزود: “عدالت و هر یک از احزاب از طریق کردستان و بارزانی نیچروان به عنوان ابزاری برای شروع عملیات تقسیم مناطق کردنشین همسایه ایران ، بر خلاف دستورات ارتش و حزب الله در عراق ، به عراق می روند و بقیه در اسرائیل تحت درمان قرار می گیرند. ایران ، به عنوان یک هدف. “تجمع.

سپس میخایا به نویسنده فلسطین اعلام كرد: آنها در مورد توسعه اقتصادی و مالی می گویند و برای استفاده ماهرانه از آن ، نتانیاهو با سرعت بخشیدن به شهرنشینی در مدار سقوط كشورها در اقتصاد و تجارت خود به سه برابر دو برابر كشورهایی كه این چیزها با سیم به ارمیا آمدند ، اعدام شد و غنایم آنها و قبایل خود را با تاسیس نفت ، و قبایل خود را از آنجا تأسیس كرد. البته نتایج دریای سرخ ، نه تنها از وجود او ، بلکه همچنین در تمام زمینه های مورد علاقه صهیونیست ها ، از جمله در لیبی متحد ، مراکش ، الجزایر و تونس.

پیام آخر / (4) 33 / ص

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا