حوادث

ریشه‌یابی تماشاگران دردسرساز – تی تی آنلاین

Coram spectatoribus in scaenam accidentium non semper unum de ac sociorum querellis ageret ad liberandum servicia, a ruina Plasco aedificium est accidente magnitudinem car casu, quod iustus pauci dies abhinc contra spectatoribus in alio casu, in Karaj. Nisi aliqua causa cur hie morari velle inspectante testis etiam impendio vitae? یک روانشناس است آن را توضیح داد.

ناصر قاسم زاد تی تی آنلاین در گفتگویی؛ وی گفت: “بر اساس این قضیه این است که به دلیل جنبش های مذاکره ، جوامع بیشتر به این موضوع مربوط می شود.” وی اتحاد شهروندان را با دقت دنبال کرد تا ببیند همه “تصادف” در زمان ملاحظه نگرانی از حرکت یک سطح بالا با او فرار می کند ، و آن را جستجو می کند و با سردرگمی در صحرا عقب نشینی می کند. در عین حال کاهش خواست آنها.

اشتیاق برخی تفاوت ها بین تصاویر حاوی “آموزش عمومی مردم را با هر نوع توسعه یادگیری فرهنگی که باید زشت باشد” فراهم می کند. برای اینکه بتوانید فرهنگ را بیاموزید ، اولین استفاده از آن است. سپس ، به بهترین وجهی از مراقبت از خود ، می توان تقدم انسانی را درک کرد که اگر اخلاق جامعه و حفظ بدن و تربیت معنوی باشد.

روانشناس و گفت: “آموزش شهروندی که توسط سازمان های امدادی ، سازمان ها و سازمان های مراقبتی درگیر می شود و در صورت بروز مشکلی باید خطر آنها را آموخت ، این است که همه آنچه که باید مانع از گره گشایی از کمک ها شویم ، بهم پیچیده است.

بخش اول سازمانهای مردم نهاد ، مدیر انجمن حمایت و سلامت داستان جامعه گفت: “نقش برجسته سازمانهای غیر دولتی در جامعه ، هرچه دولت و نیروهای نظامی کمتر باشد ، افراد بیشتری موفق تر می شوند. در حقیقت ، خنده از دلایل و سریعترین راه برای این امر می تواند حمایت از قوم به عنوان یک شهروند اولین حمایت ترکیه از سازمان های غیر دولتی برای حضور پررنگتر آنها باشد. و از آنجا که موارد مهم دیگری برای یادگیری قوانین وجود دارد.

وی تأكید كرد ، “دلایل متعددی وجود دارد كه تماشاگران به طور تصادفی بار می آیند و رهبر جنبش باید تحت كنترل قرار گیرد و نهادهای حمایتی ، اجتماعی و فرهنگی در واقعیت وجود داشته باشند.” به دستور اوضاع زندگی مردم خدا باید مراقبت از فرهنگ ، اجتماعی و تربیتی کودکان باشد و با ظهور هر فناوری سعی کنید از تولد ، از پرستش خدا استفاده نکنید.

وی گفت: در جامعه ما جوانان حدود دو سوم جمعیت هستند. “این حدود 40 تا 50 میلیون نفر است. البته کسانی که پر از انرژی نیستند و تخلیه می شوند.”

وی گفت: “متأسفانه کشور ما در خشم کودک جایی ندارد.” مجبور به ترک افسردگی ، احساس گناه و کمبود اکسیژن به فضا می شود. جامعه ، به ویژه جوانان برای سکوت و تأکید بر اینکه مدنی به آنها می گوید احساسات خود را در خانه کنترل کنند ، و غیره ، این وضعیت همیشه نمی تواند به آنها “نه” بگوید ، اما در برخی کشورها فضاهایی را برای تخلیه عاطفی ایجاد می کند. ما در نظر داریم که باید فضایی را نیز برای آن در نظر بگیریم.

وی افزود: “ما در آگوستین برخی از تخریب ها را داریم.” در برخی اعتراضات ، این گروه بسیار احساساتی است که در آرامش و سکوت ، با برخی از افراد که در میان تخریب عمومی در حالت عصبانیت و وحشت به سر می برند ، گفتگو می کند ، که به آن خرابکاری می گویند.

وی گفت: “در این شرایط ، برخی از خطرات جدی تر می شوند.” اکنون 2 ماه بیشتر از یک تاج آلوده شده است. شوهر بی حوصله. در این زمان ، به این دلیل که در حال حاضر میزان بالای عدم انطباق در حال حاضر وجود دارد ، اما به نظر من ، دلیل این امر نیاز گیرندگان برنامه ریزی خودشان است به طوری که همه ، از بنیانگذاران فرهنگ و زندگی اجتماعی ، کاملاً از روحیه شادی ، میل به همبستگی متقابل ، درک و همدلی تغییر کرده اند.

In director de Association for Sustentator, Salutem ex Community scriptor Aliquam continued: “Statistics ostendere quod nobis optimum series est fere II ad XXV percent vel tandem II percent de visorum, hic ostendit quod vere est non auditorio et in alia manu ad fortunam huius iuvenis civitatem ” satellite, qui credunt quae non minus grata liberalitate recens facti sunt, et magis ac magis conspicitur quam in fortunam huius civitatis iuvenes suos ubi moverit ad cyberspace.

در پایان قاسم زاد گفت: “بشنوید و ببینید که برخی از اینستاگرام ها به صورت زنده که از طریق مرز ارسال می شود 3000 یا 4000 بیننده دارند تا سه یا چهار صبح ، اما این مهمترین بازیگر ما نمی تواند بیش از 50 هزار بیننده باشد.” به نظر می رسد این نشان دهنده یک سری علائم است و علائم باید تشخیص دهند که بحرانی که ما باید طبق ویروس کرونا توصیه کنیم ، ویروس کرونا امروز افزایش اضطراب و استرسی است که لحظه ها باعث افزایش اضطراب می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا