استان ها

زمینه‌ها برای برگزاری رویدادهای فرهنگی و علمی در اصفهان فراهم است

تی تی آنلاین/اصفهان مسئول کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمام زمینه‌ها برای برگزاری رویدادها و برنامه‌های فرهنگی، علمی و تاریخی در اصفهان فراهم است.

عباس حاج رسولیها، مسئول کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان، در گفت‌و گو با تی تی آنلاین با اشاره به برگزاری جایزه ملی مصطفی(ص)، اظهار کرد: با توجه به سابقه دیرینه شهر اصفهان، اجرای برنامه‌های فرهنگی در اصفهان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: شهر اصفهان یک شهر تاریخی با سابقه دینی و فرهنگی با بیش از شش هزار سال است.

حاج رسولیها با اشاره به سابقه فرهنگی این شهر، تصریح کرد: تاکنون دانشمندان زیادی در اصفهان حضور داشته‌اند، لذا باید چنین برنامه‌های فرهنگی و مباحث این چنینی در اصفهان که جایگاه علم است، برگزار شود.

وی اظهار کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، اصفهان به نوعی جایگاه نورافشانی علم بوده و علمای بسیاری در این شهر حضور داشته‌اند.

مسئول کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: تمام زمینه‌ها برای برگزاری رویدادها و برنامه‌های فرهنگی، علمی و تاریخی در اصفهان فراهم است.

مسئول کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان ورود و مشارکت شهرداری اصفهان در برگزاری جایزه مصطفی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شورای اسلامی و شهرداری اصفهان با توجه به سابقه طولانی این شهر بر خود لازم دانسته از برگزاری رویدادها و برنامه‌های مختلف علمی، فرهنگی و تاریخی در این شهر حمایت‌های لازم را به‌عمل آورد.

حاج رسولیها خاطرنشان کرد: نگاه مدیریت شهری به ویژه شورای اسلامی شهر اصفهان به برگزاری جایزه ملی اصفهان مطلوب است.

وی بیان کرد: اصفهان دارای پنج دانشگاه بزرگ و دانشجویان زیادی است، لذا برگزاری رویدادهای علمی و فناوری در این شهر فرصت مطالعاتی بسیار خوبی برای دانشجویان این شهر فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا