حوادث

سالی ۲.۵ میلیون مراجعه به پزشکی قانونی

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به نام “پزشکی قانونی در حال توسعه و رشد سازمان است و به دلیل حساسیت به وظایف تخصصی آنها ، باید به شایستگی آن توجه کنید.”

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر مسجد صلح عباس در این (6 آوریل) به مناسبت سالگرد تأسیس انتخاب و ترتیب موضوع بحث شد ، اعلام شد که شما توجه می کنید ، وی با اعضای دوئید ادامه داد. طبق این سند ، هسته اصلی مفاد آن است که باید یک بخش مهم از اقدامات یکی از آنها در میان انقلاب در نظر گرفته شود ، در نصب هر خروجی که به این ترتیب این سازمان است ، باید در صورت ایجاد نقش در بین این سازمان ، در صورت وجود این سند در نظر گرفته شود.

استدلالی که به سخنان دوک عالی اعطا می شود ، زیرا این سند باید توسط انقلاب از درجه دوم انقلاب خارج شود: این به عنوان یک هشدار ، وی می افزاید که اگر وی انتخاب شود ، کار سازمان ها و م institutionsسساتی است که کاملاً به اصول پایبند نیستند و این برای آنها مهم است که آن را تا صبح نگه دارند و چگونه بمانم

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور تأکید کرد: اهمیت انتخاب افراد واجد شرایط ، زیرا افراد در معیارهای انتخاب قرار دارند.

با اشاره به کار مهم پزشکی انتخاب این مجمع ، گفت: پزشکی قانونی که سالانه حدود 2.5 میلیون نفر در بخش سیستم قضایی هستند و باید به طور جدی به اصول افراد برگزیده پایبند باشند.

مسجد حضور كافی را در شركتهای نوظهور ارائه دهنده تمبرهای سفارش ابراز داشت: البته قاضی تأیید كرد كه برنامه كشور وی یكی از سالم ترین گزینه ها در انتخاب است و اصول طراحی نیز در نظر گرفته می شود. این واقعیت نشان می دهد تیم انتخاب و عملکرد خوب در سازمان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی در این جلسه ، دکتر داوودآبادی حمید ، رئیس کمیته انتخاب سازمان ، ضمن تشکر از تلاش های همکاران این سازمان ، گزارش مراحل انتخاب را ارائه داد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا