اجتماع و خانواده

سامانه دیده‌بان چیست؟+ نحوه تماس و خدمات رسانی

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد موسسه ملی خدمات کشور نظاره گر دستور کار نحوه کار سیستم است.

به گزارش تی تی آنلاین ، کاظم نظمده با بازرسی و اجرای آزمایشی پروتکل های ایمنی برای کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری عروق کرونا قلب در مراکز سازمان بهزیستی اظهار داشت: طبق دستورالعمل های مربوط به مدیریت عملکرد شغلی در راس سازمان و اساسنامه شهر و دولت در سیستم مدیریتی و اهداف هوس سازمانی برای آنها طراحی شده و یک حسابرسی جامع از ارتباط بین طرح چیزها و از طریق مردم را آغاز کرده است.

وی افزود: نامگذاری این سیستم یک سیستم ناظر جامع است نه تنها سعی در ایجاد رابطه اثر دو طرفه با مردم و کشور هدف است بلکه با استفاده از قدرت موجود این سیستم برای نظارت بر مراکز و عملکرد واحدها ؛ مجری “امور مربوط به اهداف اصلی سازمان و نقش عملکردی به عنوان نویسنده اصلی بخش خصوصی است و مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان ناظر تاسیسات کشور سیستم ملی دیگری از مزایا را اضافه می کند و می گوید: مزیت دیگر پس انداز است. گروه هدف از نظر درآمد ، هزینه و زمان است که گاهی اوقات وضعیت را می توان به صورت الکترونیکی مقایسه کرد. ما درخواست های تجاری تنظیم کردیم.

و “این سیستم با توجه به حقیقت ، سرعت و ایمنی کار می کند ، و یکی از آنها شکایت یا پیشنهادی در مورد مرحله دارد ، و دلیل آن نمی تواند این باشد که این خط با کد رهگیری است ، و او را دنبال کنید ، همانطور که به آنها داده نمی شود. ”

سر ژاپن 1482 ، که نقاطی بر روی خطوط مستقیم (یا کل دامنه تلفن همراه) است و سیگنال آزادانه دنبال نمی شود. وی گفت: “یکی از مهمترین سوالات و موضوعات مربوط به خدمات مقدس با دسترسی به مناطق محروم و ساکنین دورتر از مرکز ،” شما خوش شانس هستید که با بسیاری از سوالات تحقیق ساخته شده توسط موارد موجود در این خط 1482 صحبت می کنید و آنها را به طرز غم انگیزی با آنها ارتباط برقرار می کند ، و محصولات روستایی دور از دسترس مشتریان نیستند.

مدیر کل خدمات مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی اظهار داشت: ما همچنین هدف اصلی معرفی ، طراحی و راه اندازی این خط هستیم ، از جمله پاسخگویی آسان ، سریع و کارآمد به افزایش رضایت و اعتماد به نفس عمومی توسط فعالیت های بزرگ الکترونیکی و عملکردهای واحد اجرایی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند ، احتمال خطاها را کاهش می دهد برنامه ریزی نتایج پروتئین از نظر زمان و پیچیدگی جوانان تعریف شده است.

وی در این گفت که برای ما ، اینکه آنها در تلفن هستند ، از این خط پیشنهاد شده است که ما سه درجه ساعت قبل داریم ، وی اضافه می کند: چهار بار در حداکثر سطح شهرت ، و بسیار نزدیک به پاسخ ساخته شده توسط درخواست تجدید نظر ، این مجموعه مواردی است که در ادامه برای تولید و استانی های مرکز تهیه شده است. مسیر دوم؛ در این شرایط ، حداکثر 24 ساعت فوری است و در کلاس سوم ، از حدود 72 ساعت ، بهترین پاسخ است.

و دلیل این گفته می شود که او در متن در دسترس نیست نگه داشتن تماس با تماس برقرار شده است “. این سیستم همچنین در یک برنامه تلفن همراه برای دادگاه و پلت فرم برنامه وب تحت وب در دسترس است و سیستم عامل تلفن همراه قابل تنظیم و استفاده است.

به گفته مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی ، در حال حاضر بیش از 697 کاربر در 31 استان و 10 کاربر در ستاد بهزیستی 9 و یک کارشناس مرکز تماس برای تماشای مرکز مسئول پاسخ به او هستند ، و جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آن

وی افزود: “یکی از ویژگی های خط گارد ملی این است که تجزیه و تحلیل داده ها به عنوان بدنه داشبورد مدیریت عمل می کند و هم در دادگاه و هم در استان ها می تواند با بررسی اطلاعات ، به عنوان مثال ، در کدام منطقه و به ویژه اقدام و شکایات مطرح شده وجود دارد. “آنچه ضروری است ، یا جایی که بزرگترین مشکلات سال گذشته مداخله بود که می تواند برای ستاد داشبورد مدیریت و ستاد بهزیستی استان آرامش ایجاد کند.

در بخش دیگری از سخنان خود ، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی گفت: C. مدیریت بازدیدهای آنلاین از شرایط خاص احساس اضطراب مراکز ویروس کرونا به دنبال مشاوره شورای رفاه سازمان منصوب مدیر کل اداره اجرای دفتر مدیریت و اجرای آزمایشی پروتکل های ایمنی برای سازمانی که مایل است نظارت م effectivelyثر و انرژی بر اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع ویروس کرونا و ارزیابی و ارزیابی به موقع اجرای پروتکل های ایمنی و دستورالعمل های مربوط به نحوه حفاظت از سلامت داشته باشد. مراکز رفاهی گروه هدف آوریل سال گذشته 7 آغاز شد.

وی افزود که این گروه کارکنان سازمان است ، متشکل از مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد رئیس کارگروه و معاون دفتر و دبیر و نمایندگان بخشهای تخصصی و مرکز فناوری اطلاعات برای کارکنان ، شروع به تجارت در گروه شهر اقدام استانی.

گروه نظموده مورد نیاز برای بازرسی و قضاوت اظهار داشت که تأییدیه ها توسط سازنده یا پروتکل ها تا 24 فوریه 1999 در سطح ملی تأیید شده است. وی گفت: تشکیل کارکنان کار و بازرسی و گروه آزمایشی استان ، توضیح مکان و کار استان های گروه ، در حال آماده سازی است فرم خود ارزیابی برای مراکز اقامتی. برای اجرای پروتکل ها و دستورالعمل ها ، امتیاز دهی به یکدیگر برای قضاوت شاخص ها ، تهیه یک منبع برای نجات ارزیابی خودکار توسعه یافته و تخصصی از راه ، و ایجاد نظارت و بازرسی از روش اسکان مراکز ، تشکیل یک کنفرانس ویدیویی برای آموزش نحوه اجرا یک بازرسی است و قضاوت در اساسنامه این گروه استانی پس از او موفق شد ، مانند بازدید حضوری از رادیوتراپی آنلاین و بررسی فیلم های ارسال شده به دوربین ها در مراکز ، بازدید میدانی را مانند مراکز مشکلات بررسی کنید تا موانع و مشکلات مربوط به رعایت کلیه موارد ایمنی و بهداشتی برطرف شود و پروتکل های نظارتی او را در راه اندازی یک آزمایشگاه بین طرفین و بازرسی از ماهیت مراکز سازمان در فناوری اطلاعات دنبال کنید. کار. در سیستم خودارزیابی ، مصوباتی که استفاده شده است لیست می شود و این یک وحشت آخر هفته انجمن سلطنتی لندن تا 15 آوریل 2010 است.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی افزود: وقتی بازدیدهای برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده برای اولین بار بازدیدهای آنلاین از مراکز انجام شده است. بار دوم فعالیت مراکز تردید ، فیلم ، دوربین و بار سوم در مراکز بازدید میدانی در صورت نیاز و ضرورت رعایت بزرگترین پروتکل های بهداشتی است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا