بین الملل

سایه سنگین کرونا بر اقتصاد بحران‌زده آمریکا/ نرخ بیکاری در برخی ایالات بالاتر از نرخ میانگین کشور است

بیکاری همچنان از سرزمین رویاها افزایش می یابد.

ایالات متحده یک بحران اقتصادی است ، زیرا در برابر آفت ترمیم شده است و توسط گروه بین المللی Hannah Glory تشدید می شود. نرخ بیکاری 6.9 درصد از میانگین کل جهانی در کشور است ، که نشان می دهد نرخ بیکاری بالاتر است ، در برخی از ایالت ها با رشد زمانی که می بینیم بیش از متوسط ​​است. صلح در هاوایی به 14 درصد ، در نوادا 12 درصد ، در نیویورک 9.6 درصد ، در هاوایی 9.4 درصد و در کالیفرنیا 9.3 درصد ثبت شده است ، اگرچه در داکوتای جنوبی ، آیووا ، تگزاس ، کالیفرنیا و یوتا نرخ بیکاری کمتر از کشور است میانگین.

در این زمان شغل ، زیرا بستگی به ایجاد شرایط اقتصادی ، رقابت جهانی ، آموزش ، ساختار مدیریتی و نرخ رشد جمعیت دارد. اکنون این موارد از اهمیت زیادی برخوردار است و این بر تعداد کارگران و کارمندان بین زمان رسیدن به آرامش و عزت و میزان پاداش تأثیر می گذارد.

افزایش بیکاری و تصمیم گیری ضعیف در اقتصاد کلان در ایالات متحده

با نگاهی به تغییر در چند ماه قبل ، همانطور که می بینیم در ایالات متحده آمریکا نرخ بیکاری در آوریل 2020 به 14.7 درصد رسیده است. این نرخ جدید بیکاری از زمان رکود بزرگ دهه 1930 است که نشان می دهد یکی از هفت کارگر در ایالات متحده بیکار است.

در آگوست سال 2020 ، و دولت ترامپ و او بار دیگر شخص دیگری را حفاری كرد و نرخ بیكاری را به 8.4 درصد رساند ، اما این كاهش بوده است و این چیزی نیست جز تحقیقات نشان می دهد كه هیچ نشانه ای از بهبود اقتصادی نیست. کاهش بیکاری به این دلیل بود که این تجارت که به دلیل بیماری بیماری کرونا قلب تعطیل شده بود ، پس از یک لغزش یا کسب و کار که خواستار کار بیشتر در مدت زمان کوتاه بود ، دوباره به کشاورز باز شد ، اما همانطور که در بالا گفته شد ، این کاهش کوتاه مدت باز هم ، داده های آماری نشان می دهد که افزایش نرخ بیکاری.


بیشتر بخوانید:

بایدن مخالف اقتصاد ورشکسته در این کشور است

در هفته گذشته 1.5 میلیون شغل دیگر آمریکایی از بین رفت


گزارش اداره آمار کار ایالات متحده نشان می دهد که در آگوست سال جاری ، تعداد افرادی که با بیکاری طولانی مدت دست و پنجه نرم می کنند در 6 سال گذشته بی سابقه است. مقام اطلاعات واقعی اذعان کرد که بیکاری چهره کارمندان دولت را بدتر می کند.

در این میان ، خطر بیش از زنان و مشاغل آنها بیشتر از زنان است. دوران شکوه ، رکود اقتصادی و نرخ بیکاری برای زنان بالای 20 سال در آوریل به 15.5 درصد افزایش یافت ، اما در انسان 13 درصد ثابت ماند.

نرخ بیکاری شأن مردم آمریکا است ، به میزان کمی و به میزان کمتری ، به طوری که مورد اول از مسیر درخشان ناشی می شود. مهاجران خارجی بدون استثنا نیز از نرخ بیکاری کوتاه مدت و بلند مدت تبار آمریکایی بالاتر بودند. در میان افراد دیگری از مهاجران ، وضعیت زبان از اسپانیایی است ، بدترین مردم ، و هنوز هم تحصیلات و تخصص کمتر در جوانان و دانشگاه ها.

در ایالات متحده بیش از 11 میلیون بیکار وجود دارد

آژانس های دولتی درگیر در تصمیم گیری های اقتصاد کلان در ایالات متحده برای انجام وظایف خود به خوبی بوده اند.

به طور کلی ، در اوج شکوفایی اقتصادی در حال غروب آفتاب در نرخ بیکاری ، او از رکود اقتصادی خارج شد ، با تزریق منابع مالی خود و کاهش عموم مردم به من ، و برای ارتقا خدمات اجتماعی و امنیت شبکه. از طرف دیگر ، سیاست های مالی دولت مناسبی است (هزینه ها و مالیات ها) و سیاست های پولی دولت (تعدیل نرخ بهره توسط خزانه داری آمریکا) ابزارهای بسیار مهمی برای مدیریت بیکاری هستند. بدون شک هر بار بر تورم و شاخص های اقتصادی مانند این دو تأثیر می گذارد و هیچ توجیهی برای توازن بین خزانه داری فدرال ایالات متحده برای اعمال آن وجود ندارد.

در مواردی که اندکی تأمل در سه بند فوق مشاهده شود ، می توان ادارات دولتی را که در تصمیم گیری های اقتصاد کلان در ایالات متحده فعالیت می کنند وظایف خود را انجام داد ، کاملاً خوب نیست. همه این آژانس ها از سال های گذشته از نظر سیاست های مالی و سیاست های پولی و متعادل سازی تورم و بیکاری و بحران اقتصادی به گلوری ضعیف شده اند و تنها تفاوت در هر صورت نیست.

طبق آخرین آمار اداره کار ایالات متحده ، بیش از 11 میلیون نفر در ایالات متحده بیکار هستند. می توان گفت که ادامه بحران فوتبال Glory در ماه های سرد آینده در ایالات متحده ، که در پایان دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری و آغاز ریاست جمهوری جو بایدن سقوط کرد ، وضعیت تجارت به طور قابل توجهی بهبود نخواهد یافت ، و تعداد بیکاران کوتاه مدت و دائمی در کشور اضافه شود.

پیام آخر / (4) 155 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا