استان ها

سرانه فضای ورزشی شهر اردبیل افزایش می‌یابد

حوزه ورزشی شهر اردبیل در حال افزایش است

شهردار اردبیل از افزایش سرانه اماکن ورزشی در شهر اردبیل خبر می دهد.

به گزارش پیام بارنا از اردبیل شهردار اردبیل گفت: با بستر مناسب برای توسعه بازی های همگانی، کاهش معضلات اجتماعی و افزایش بیکاری جوانان، سرانه فضاهای فرهنگی و ورزشی در شهرداری اردبیل افزایش می یابد.

محمود صفری امروز ضمن بررسی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب برای توسعه بازی های همگانی، کاهش معضلات اجتماعی و افزایش بیکاری. جوانان و نوجوانان و ایجاد شهری زیبا، شهرداری باعث افزایش سرانه امکانات فرهنگی ورزشی در اردبیل می شود.

وی با نمایش ساخت زمین ورزشی بزرگ در محوطه سازمان فرهنگ و ورزش شهرداری اردبیل گفت: این زمین روباز با بهره برداری از بخش خصوصی ساخته می شود و پس از اخذ مجوز از شهرداری اردبیل آماده سازی آن انجام می شود. شورای ماهومت شهر را به آتش کشید.

شهردار اردبیل افزود: سرانه امکانات ورزشی شهر اردبیل نسبت به جمعیت منطقه بسیار پایین است. در این راستا و رسیدن به سرانه ورزشی مطلوب، توسعه زیرساخت های ورزشی و فرهنگی از مهم ترین سیاست های شهرداری است.

صفری ضمن ارزیابی حمایت های اعضای شهر اردبیل در توسعه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: در 6 ماه گذشته بیش از 400 برنامه اجتماعی، 750 برنامه ورزشی و 1200 برنامه فرهنگی برگزار شده است. . این برنامه ها از طریق فرهنگسراهای شهرداری اردبیل یقینا در فرهنگ سازی سلامت اجتماعی به ویژه در مناطق خدشه ناپذیر اردبیل موثر خواهد بود.

وی همچنین به راه اندازی سارا سلامت اشاره کرد و ادامه داد: سارا سلامت محله گلمغان با واگذاری خدمات خصوصی به شهروندان محله گلمغان به زودی ساماندهی فعالیت بهداشتی خود را آغاز می کند.

پیام پایانی

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا