اجتماع و خانواده

سرطان مغز استخوان؛ پیشگیری، علایم و درمان/خطر کرونا برای مبتلایان این بیماری

وی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فوق تخصص سرطان هماتولوژیست بزرگسالان بود ، بنابراین با توجه به تأخیر در درمان بیماران سرطانی مغز استخوان ، اظهار داشت: سال گذشته 161 مورد پیوند در بیمارستان طالقانی مغز استخوان انجام شد.

به گزارش تی تی آنلاین ، به دکتر حاجی فتح علی ، متخصص خون و بزرگسالان متخصص سرطان و عضو هیئت علمی دانشگاه و رئیس بخش پیوند مغز استخوان آیت الله طالقانی در بیمارستان گفت: سرطان مغز استخوان و سرطان خون در شهرستان.

در این مکان تا نسیم های مناقصه پایه نگهداری می شود تا شخص یا یک کمان را ملاقات کند ، متن بهترین موارد از کارافتادگی ، ضرب ضعیف تعریف شده زیاد است. در این شرایط دیگر جایی برای تولید سلولهای خونی طبیعی در مغز استخوان مانند پلاکت ها ، گلبول های قرمز و سفید باقی نمی ماند.

حاجی فتحعلی مرگ بیماران مبتلا به سرطان خون را تشریح کرد ، زیرا این امر باعث کاهش تولید سلولهای خون طبیعی می شود و افزود: “این بیماران به دلیل کاهش پلاکت و گلبول های سفید خون از خونریزی شدید رنج می برند. خطر عفونت “شما افرادی هستید که در این بیماران جان خود را از دست داده اید.

سایر عوامل موثر در بروز سرطان مغز استخوان

متأسفانه ، چربی کلیه های سر منجر به این سرطان خون لنفاوی و AML میلوئید آیت الله طالقانی از بیمارستان می شود که عناصر بیشتری وجود دارد ، دو نوع وجود دارد.

از این وظیفه روز است که در علت سرطان خون هنوز به خوبی شناخته نشده است ، اما همچنین به تعدادی از عوامل شناسایی شده است ، که عوامل موثر در ظهور از وقوع است ، زیرا در این نوع سرطان ، بین دوز بالای اشعه هسته ای ، یا اشعه اشعه ، که در معرض طولانی مدت حتی مواد شیمیایی است و بیماری ژنتیکی ویروس به عنوان بیماری زمینه ای یا سندرم داون.

حاجی علی فتح در بالا به ویژه در حضور این عوامل انسانی به این معنی نیست که لزوماً باعث سرطان می شود ، بلکه به طور م effectivelyثر برای اتحاد بیماری نیز بوده است.

وزن 10٪ بیشتر یا کمتر از چهار ماه توسعه دهنده را بگیرید

وی گفت: “ما اغلب علائم غیر اختصاصی هستیم.” “بیمار گاهی اوقات باعث زخم و خون می شود به دلیل کاهش مشکلات تولید سلول پلاکت در سایر قسمت های بدن یا خونریزی از بینی.” مستعد ابتلا به افرادی که شاخه هایی مانند عفونت ، تب هستند و سرماخوردگی راجعه به دلیل کاهش تولید گلبول های سفید خون.

یکی از اعضای هیئت علمی کاهش وزن اولین علامت مهم این بیماری است و گفت: کاهش وزن بیش از 10٪ از وزن بدن در کمتر از شش ماه ، و یکی از بزرگترین علائم اولیه مانند یک دکتر.

و همچنین عرق ناشی از عرق او بزرگترین نشانه از شب است ، به ویژه در کمان او اضافه کرد ، “این قدرت بیمار است که اجازه می دهد خواب شب ، بسیاری از عرق ، کل تخت ، به طوری که وقتی شخص به دلیل تعریق زیاد از خواب بیدار می شود. یک

وی اظهار داشت: درد استخوان ، اشتهای ضعیف و سایر علائم مشابه فرد به طور ناگهانی اتفاق می افتد و هشدار آتش سوزی پیدا می شود.

راههای عفونت

طبق گفته حاجی علی فتح برای تشخیص بیماری ، پزشک از آزمایش خون برای روش های مختلف تشخیصی استفاده می کند و در صورت لزوم نمونه برداری از مغز سیتومتری را انجام می دهد.

عضو هیئت علمی به عنوان یک روش تشخیصی ساده برای سرطان ، یک نمونه خون محیطی یا CBC توصیف کرده است ، که اغلب نمی تواند برای تشخیص بیماری استفاده شود.

وی با اشاره به مورفولوژی خون محیطی ، یا نمونه برداری از بیوپسی مغز استخوان ، فلوسیتومتری و آزمایشات ژنتیکی و سایر روش های تشخیص این نوع سرطان خاطرنشان کرد: تشخیص قطعی بیماری از آرای نمونه گیری مغز استخوان انجام شد. مورفولوژی سلول با سلول های سرطانی تشخیص داده شد.

این متخصص سرطان خون شناس بزرگسال هشدار داد: برای تشخیص دقیق تر نوع سرطان های میلوئید یا لنفوئید و غیره ، از دیگر سلولی های سنجش جریان گفت.

حاجی علی فتح که آزمایشات ژنتیکی علاوه بر تشخیص نسبت به سایر روش های تشخیصی ؛ پیش آگهی و نشان دهنده گروه خطر ابتلا به بیماری است و بیمار می تواند به درستی درمان شود.

مثل درمان

و رئیس بخش پیوند مغز استخوان در لیست طولانی موارد درمان بیمارستان آیت الله طالقانی از این روش ، درمان های بیماری شامل پشتیبانی و نگهداری و غیره ، از جمله دارو درمانی ، شیمی درمانی ، سلول درمانی و پیوند مغز استخوان.

به گفته وی ، در مورد نوعی سرطان به نام لوسمی مزمن ، CLL از نظر لنفوئید ، صبور باشید و نیازی به انجام آن نیست ، نه تنها با استفاده از یک درمان خاص و سالهاست که توسط پزشک مشاهده می شود. کارسینومای بیماران مبتلا به میلوئید مزمن (950) به سادگی با یک داروی خوراکی برای معالجه بیمار برای چندین سال درمان می شود بدون دلیل و بدون هیچ عارضه ای.

در آنتولوژیست هماتولوژیست بزرگسالان ، و این متداول ترین شیمی درمانی برای درمان سرطان است ، افزود: “اگر ما وارد زمان انقراض سه سرطان ، سایر مراحل بیماری شویم ، درمان شایع ترین شیمی درمانی همه است.” در این روش درمانی ، ما می توانیم سلولهای سرطانی را از بین ببریم و بنابراین بیماری ، زمان برای همیشه باقی مانده است ، اما روش درمان قطعی یا درمانی برای بیماری نیست.

به یکی از اعضای جدید دانشکده دانشگاه راههای درمان قطعی این بیماری ، مانند لورم سلول ، را که دریچه جدیدی برای درمان این بیماران باز کرده اند ، اشاره کرد.

پیوند مغز استخوان یک درمان موثر سرطان خون است

درمان های پیوند مغز حاجی علی فتح به منظور مقابله با این بیماران ، چقدر در ایران گسترش یافته است ، از جمله بخش پیوند مغز استخوان در بیمارستان آیت الله طالقانی.

از سر تا بخش پیوند مغز استخوان بیمارستان ادعا كرد كه بیماران آیت الله طالقانی مبتلا به سرطان مغز استخوان پس از طی مراحل درمان از بیمارستان مرخص شده و به خانه می روند و خاطرنشان كرد: این افراد از سیستم ایمنی ضعیف ، شیمی درمانی و استفاده از داروها هستند. مستعد ابتلا به عفونت و دیگر موارد طولانی.

طبق مشاوره بیماران برای پیروی از حاجی فتح علی که از عفونت این موارد استفاده می کند ، به عنوان یک قاعده ، شستن ، ضد عفونی کردن دست میوه های غذای کاملاً ساده و پخته شده در خانه ، مراقب باشید تا بدن افراد در مکانهای مختلف شسته شود تا با هر یک از موارد عفونی از این امر دور شوید.

در متخصص خون و سرطان بزرگسالان رعایت موارد فوق الذکر برای این بیماران ضروری در نظر گرفته شد ، سپس درمان پیوند مغز در مواردی که سلولهای خونی در بدن تولید می شود و فرد به حالت عادی باز می گردد و می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد ، درمان م effectiveثر است.

نیاز به رعایت دقیق پروتکل های ایمنی برای آفت قرنطینه Glory

عضو هیئت علمی دانشگاه آماده است: این بیماری به دلیل مشکلات و عوارضی بیش از حد طبیعی و سالم برای افراد جامعه ایجاد می شود. در بیماران تحت شیمی درمانی و سیستم ایمنی ضعیف عوارض جدی تری ایجاد می کند.

طبق گفته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، بخش دیگری از سخنان وی را به یاد می آورد: شرایط خاص در بیماران تزریق واکسن 19-Covid ، کار اصلی در این بیماران است. چینی ها در برخی شرایط و شدت بیماری ، نه تنها به عنوان واکسن نشان می دهند که ممکن است در این بیماران بیان شود.

فتحعلی حاجی با پیشگیری از بیماری عروق کرونا قلب هشدار داد: این افراد باید شرایط قرنطینه را بیش از دیگران در جامعه رعایت کنند. برنامه این است که فقط از ماسک استفاده شود که بهتر از این است که افراد همزمان با این تعداد از بیماران استفاده کنند. در مشاهدات گسترده اجتماعی برای این دو متر توصیه می شود. شستن دست مهم است ، اما مهمترین چیز استفاده از یک فرد اجتماعی و رعایت این فاصله ها است.

برای هر دو فرد ضعیف ، بیمار ، سیستم ایمنی بدن ، که به نظر می رسد تأیید آنها مناسب باشد ، این بیماران باید مطابق با افرادی باشند که در یک خانه زندگی می کنند ، و پروتکل ها و استفاده از جدی ترین به سلامتی افراد منتهی به آنها اگر شما مبتلا به بیماری های Covid-19 باشید ، از بیشترین موارد می توانند زندگی این بیماران را به خطر بیندازند. از این رو ، پیروی از پروتکل ها به عهده آنها بود این است که کسی که با سلامتی این بیماران تماس می گیرد باید کاملاً شرایط و مدت چهل روز را داشته باشد.

بیش از 160 حلقه با بیمارستان پیوند مغز استخوان در بیمارستان طالقانی

یک عضو هیئت علمی بزرگسالان خون و سرطان است ، گروه دانشگاه خوب است که روند درمان این بیماران به یک اپیدمی کمیک تبدیل شود ، و گفت: “اکثر این بیماران یک وضعیت اضطراری دارند ، و اگر پیوند مغز استخوان انجام نشود زمان بازگشت به بیماری او است. “و آنچه شما انجام می دهید بسیار دشوار است.

به گفته وی ، آنچه در شرایط اضطراری بیماران نبود ، به طوری که وقتی آنها برای زندگی در مغز استخوان ، تالاسمی رفتند و ما منتظر پیوند هستیم.

دکتر فتح به حاج بیمارستان و پیوند مغز استخوان وی در عمل طالقانی علی است و به او گفت که سال 161 ، روند بیماران برای انجام پیوندها با توجه به بیماری همه گیر به یک فرد محتاط می آید تا عمل کند. که در میان شکوه و سکوت ایستادن مداوم نیست.

از بخش پیوند مغز استخوان در بیمارستان طالقانی گفت: “با وجود جابجایی بیماری عروق کرونا قلب هر ساله ، با کمک همکاران عزیزمان ، تقریباً هیچ اختلالی در درمان این بیماران مشاهده نمی شود و ما روند درمان را ادامه دادیم. وزن و سرعت همان سال قبل را در نظر بگیرید. “

مغز استخوان ، طبق این اواخر فعالیت متخصص خون و سرطان در بخش پیوند بیمارستان ، هم اکنون آیت الله طالقانی همراهان آنها هستند و این بیماران از مراحل کار کاملاً در دانشکده و خارج از دانشگاه هستند. ، زیرا این بیماران باید درمان شوند ، حتی طولانی مدت ، و انجام همه کارها ، بازگشت به زندگی عادی است. سریعتر متصل شوید

حاجی فتحعلی ، بخش پیوند مغز استخوان بیمارستان طالقانی با 20 تخت پیوند ، گفت: مراکز پیوند مغز استخوان ، یکی از بزرگترین مراکز جهان و منطقه است که باعث انجام پیوند مغز سالانه 170-170 می شود. در سال 1399 ، 161 پیوند مغز استخوان در بازداشت انجام شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا