حوادث

سطح برخی از مواد شیمیایی خطرناک در بدن آتش‌نشانان بالاتر است

یک مطالعه جدید نشان می دهد که برخی از محققان آمریکایی در سطح مواد شیمیایی خطرناک در بدن بالاتر از آتش نشانان در امپراتوری بدن خود هستند.

تی تی آنلاین نیوزبریک دومین را نقل کردیک مطالعه جدید توسط Rutgers Collegium Musicum در ایالات متحده به آتش نشانان داوطلب ، که بیش از 65 درصد از خدمات آتش نشانی ایالات متحده را تشکیل می دهند ، از مواد شیمیایی با مقادیر بالاتر و یک مرد “پلی” دیگر تشکیل می دهند. .

این مطالعه در مقایسه با سطح 9 ماده شیمیایی PFAS در خون افراد عادی آتش نشان داوطلب است.

این اولین مطالعه برای ارزیابی میزان برخورد آتش نشانان با PFAS است. این مواد شیمیایی در بدن انسان و کارمندان تجمع می یابند و در الکترونیک های روزمره یافت می شوند. PFAS با بسیاری از مشکلات سلامتی ، از جمله مشکلات قلبی عروقی که آتش نشانان را تحت تأثیر قرار می دهد ، در ارتباط است. اینکه هیچ چیز دیگری وجود ندارد پیوندی بین افراد سرطانی است.

جودیت گراب ، محقق ارشد این پروژه گفت: “یكی از مهمترین دلایل مرگ در میان آتش نشانان حمله قلبی است.” همچنین آتش نشانان بیش از سایرین در اثر سرطان می میرند. بیش از 95 درصد مردم آمریکا و برخی از این مواد شیمیایی در بدن وجود دارد که دیگر نمی تواند به روی آنها باز شود ، آتش نشانان.

در پاییز ، محققان 135 آتش نشان داوطلب پروژه را مورد بررسی قرار دادند و نحوه زندگی و مواد سرطان زا را ارزیابی کردند.

این نه محقق مواد شیمیایی PFAS موجود در خون را بررسی کرده و آنها را با نتایج بدست آمده توسط دیگران مقایسه کردند.

محققان دریافتند که سطح دو ماده شیمیایی perfluorododecanoic اسید perfluorodecanoic و اسید در آتش نشانان داوطلب خون بالاتر است. سپتامبر گفت: “ما دریافتیم که حدود 80 درصد از آتش نشانان اسید را در خون پرفلوئورودودکانوئیک قرار می دهند.”

میزان این مواد شیمیایی مربوط به سالها کار آتش نشانان است.

تصور بر این بود که مواد شیمیایی Grabe اضافه شده در آتش نشانان برای استفاده در لباس محافظ بی خطر است. برای درک بهتر ، و در مورد چشمه های تولید گلدوزی ، و از این مواد شیمیایی ، محافظت از لباس برای استفاده نکردن از این مواد شیمیایی ، باید تحقیقات بیشتری انجام شود.

این مطالعه در ژورنال تحقیقات بین المللی و سفارشی سازی بهداشت عمومی منتشر شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا